امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 23:رفتار و منش من هنگام خدمت چگونه است ؟ آیا NA بدون من به حیات خود ادامه خواهد
خدمت عاشقانه وایثارگرانه وبدون شرط تجلی دهنده عمق سپاسگزاری ما به درگاه خداوندمهربان ونیروی برترمان میباشد.
اعتقادوباورامروزمن این است که خدمت زیباترین حالت یادگیری،تعهدپذیری،وقت شناسی وبرنامه ریزی است وخالصانه ترین وعمیق ترین حالت تجلی،عشق بدون شرط میباشدهمیشه سعی کرده ام بدون چشمداشت وبدون هیچ منتی وبدون اینکه خودم رابالاتروبرتروآگاه تر ودانشمندترازدیگران بدانم تجربه هایی را که باعشق ومحبت وازخودگذشتگی و بدون هرگونه توقعی به رایگان در اختیارم گذاشته اند من هم با عشق وباسپاس ازخداوندکه این فرصت خدمت رابمن داد باتواضع وفروتنی دراختیار همدردانم قراربدهم.
زیربنای خدمت باید صادقانه وبی ریا باشد ومن ازنیروی برتر،اصول روحانی، راهنمایم وتجربه های دوستان بهبودی بایددرمسیرخدمت کمک بگیرم خصوصا ازمشورت وتجربه های راهنمایم برای هرچه پربارتر شدن این خدمت بهره مند شوم.
بایدازکتابهاونشریات وتجربه هایی که باعث رشد وپیشرفت روزافزون انجمن خوش ناممان شده به نحواحسنت استفاده کنم وبادیگردوستان همدل وهمسان باشم.برای من اصول مهمتراز هرچیزی است حتی خودم.
میزبان وصاحب انجمن ما خداوند است.
بله NAحتمابدون من به حیات خود ادامه خواهد داد،این من هستم که بدونNAخواهم مردوهرگزنخواهم توانست بدون اصول روحانی وبدون بهبودی،به زندگی وحیات خودادامه دهم من جزئی از کل هستم من قطره ای از دریایNAهستم وبایدامنیت انجمنم رارعایت کنم،بایدمراقب خودم،اصولم، بهبودیم وزندگیم باشم.
قطره قطره جمع شود وانگهی دریاشود.?
پاسخ
 سپاس شده توسط عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر9 ، هامی ، حـمـیـد ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 23:رفتار و منش من هنگام خدمت چگونه است ؟ آیا NA بدون من به حیات خود ادامه خواهد - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۱/۳۰، ۰۷:۰۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان