امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این س
این سنت به من کمک کرد تا متوجه شوم باید از سر راه خداوند کنار برم و سد راه او نباشم او همیشه برایمان بهترین ها را میخواهد .
و با درک اینکه این اصول سالهاست با کمترین خللی کار می کند و افراد زیادی بدون شکستن گمنامیشان با یادگیری و عملکرد به این اصول زندگی صحیح و آرام را تجربه کرده اند مطمئناً برای من هم کار خواهد کرد و من هم با رعایت همین اصول و با خدمت کردن و یا با اختلال ایجاد نکردن در این مسیر بعنوان یک عضو اجازه دهم مسیر طی شود .
وقتی بدون سلایق شخصی و بدور از احساسات درونی نسبت به اعضاء رفتار کنم و با محبت و احترام برخورد نمایم یعنی در حال تمرین اصل گمنامی این سنت هستم .
وقتی اصل سنت یک همان منافع مشرکمان را در رأس امور قرار داده و قبول کنم این اصول است که با قدرتش با من کمک می کند ومن جزئی کوچک از این کل هستم و فهم و درکم از این اصول اکتسابی بوده  و ممکن است با دیگری تفاوت داشته باشد یعنی در چهارچوب این سنت در حرکتم .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 9. این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی را بهتر درک کنم؟چگونه گمنامی کمک می کند تا این س - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۱/۱۱/۹، ۰۷:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان