امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. درک من از روشن بینی ،چگونه کمک میکند تا سنت دوم را به کار گیرم؟ من چگونه اعضای جدی
. درک من از روشن بینی ،چگونه کمک میکند تا سنت دوم را به کار گیرم؟ من چگونه اعضای جدیدتر را به ارائه ایده ترغیب میکنم؟آیا نیاز ها و نظرات کسانی که در جلسات نیستند را در نظر میگیرم؟چگونه شهامت پرسش سوالات سخت در جلسات اداری را پیدا میکنم؟(سنت۲)
درک من از روشن بینی اینه ؛ که برای هر سوأل پاسخ های صحیح متفاوتی وجود دارد.
روشن بینی یعنی از ایده های جدیداستقبال کردن،
ما ندای وجدان خود را در ایده های دیگر اعضا
می شنویم.
 یعنی فکرنکنم که فقط چیزی که من میگم درسته .
روشن بینی کمک میکنه که بادقت به تمام نقطه نظرات گوش بدیم تا به وجدان گروهی منصف ، عاقل و متعادل دست پیدا کنیم.
_تشویق و ترغیب اعضانیاز به الگوسازی داره، نیازهست که من پای صحبت آنهابشینم و قضاوت شان نکنم و همچنین جواب همدیگرو ندیم و اجازه بدیم درست یاغلط اعضا تفکرات ودیدگاه های شخصی شان که ممکن هم هست همونی باشه که درآینده ما رانجات میدهد،بشنویم.
_زمانی که وجدان ما از گوش دادن به تمامی نقطه نظرات، دعا ومراقبه،روشن بینی ،آینده نگری ، خاست خداوند و همچنین در بستری باز و تحت تأثیرارتباطات منظم تغـذیه شود،ظرفیت برآورده کردن بیشترنیازهای اعضا،حتی آنهایی که در جمع مانیستند یا هنوز به ما ملحق نشدند را در خود دارد.
_تضمین برنامه ما برای آن دسته از کسانی است که در جلسات اداری و خدماتی با آنها درست برخورد نشده است ، ما باید شهامت صدای تنهابودن یا برعلیه اکثریت صحبت کردن زمانی که اطلاعاتی در رابطه باموضوع مورد بحث در اختیارداریم داشته باشیم ،فراموش نکنیم بدون ابراز این عقیده ها در برابر راهنمائی خداوند که مرجع نهایی ماست مانع تراشی می کنیم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 3. درک من از روشن بینی ،چگونه کمک میکند تا سنت دوم را به کار گیرم؟ من چگونه اعضای جدی - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۵/۱۰، ۰۷:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان