امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.وقتی که تصمیمی بر بر وفق مراد من نیست ،چگونه می توانم باور داشته باشم که همه چیز خ

من درفرایند قدمها تسلیم شدن در برابر نیروی برتر را یاد گرفتم و سعی کردم که به این. نیرو اعتماد کنم

با تکیه به این نیرو است که ایمان دارم هیچ چیز به خودی خود بد یا خوب نیست .با روشن بینی به قضایا نگاه کردن به من در پذیرش کمک میکند . اســتــفــاده از تــجــربــیــات قــبــلــے خــودم وایــنــڪــه تــصــمــيمــات مــن همــیــشــه بــر پــایــه مــنــيت و غــرور بــود و بــاعــث شــڪــســت و نــاڪــامــے مــن مــے شــد،امــروز عــمــیــقــا بــه ایــن بــاور رســیــده ام ڪــه وجــدان گــروه صــداے خــداونــد اســت،بــه آن احــتــرام مــے گــذارم شــایــد عــلــے الــظــاهر مــطــابــق مــیــل مــن نــبــاشــد ولــے بــه نــفــع مــن اســت پــس بــا تــســلــیــم در مــقــابــل تــصــمــیــم گــروه پــذیــرش خــود را نــشــان مــے دهم

من با قبول تصمیمی که مورد قبول من نیست فروتنی را به اجرا میگذارم

قبل از آگاهی از سنت دوم همیشه اصرار ب اثبات نظر و خواسته خود داشتم ، ولی امروز یاد گرفته ام فقط نظرم را بگویم و پافشاری نکنم و احترام بگذارم ب وجدان گروه حتی اگر مخالف نظرم باشد چون باورم براینست که خواست خداوند باید ب اجرا درآید ن خواست من چون خداوند مرجع نهایی است
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 20.وقتی که تصمیمی بر بر وفق مراد من نیست ،چگونه می توانم باور داشته باشم که همه چیز خ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲، ۰۸:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان