امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۵ : آیا گروه ما دارای شخصیت گروهی ،ارزش و وجدان هست ؟
سوال ۵ : آیا گروه ما دارای شخصیت گروهی ،ارزش و وجدان هست ؟چگونه می توانیم تفاوت هایمان را بپذیریم و به تمرین اتحاد ادامه دهیم ؟وقتی مخالف هستیم چگونه رفتار می کنیم؟(سنت۱)
بله،شخصیت گروه را اعضای آن ،خدمتگزارانش و پیامی که میرساند شکل میدهد و همچین گروهی قطعا دارای ارزش هایی همچون پایبند بودن به سنت ها،ارزش درمانی کمک یک معتادبه معتاددیگر،میباشد  .
درسته در ان ای ما تمرکزمان برروی شباهت هایمان است امانمیتوانیم تفاوت هایمان رانادیده بگیریم، اما اگه درک کنیم که تفاوت های ما برای ما تنوع تجربه را بهمراه میاورد و قدرت ما در تنوع ماست،اونوقت بیشترازتفاوت هایمان یادمیگیریم.
مخالف بودن هیچ اشکالی نداره،امااینکه یک عضو ناسازگار دائمی باشیم هم به خودمان و اتحادگروه ضربه میزنیم ، من اگرمخالف ابرازعقیده یامشارکت شخصی باشم دیگه بخاطر حفظ اتحاد هم شده اصل تحمل و پذیرش راتمرین میکنم اما اگر مخالف فرمتی ازجلسه باشم درجلسات اداری آن گروه شرکت میکنم،دعامیکنم قبلش مشورت میگیریم و مخالفتم را درکمال احترام عنوان میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال ۵ : آیا گروه ما دارای شخصیت گروهی ،ارزش و وجدان هست ؟ - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۴/۴، ۰۶:۴۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان