امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 5- به غیر از مواقع تصمیم‌گیری، در چه زمینه‌های دیگری در زندگی انجمن ما، می‌توانی
در جلسات بهبودی وقتی میبینیم همه اعضا چه خدمتگزار و چه اعضای شرکت کننده به نحوی پیام رسانی شرکت میکنند- در جلسات بهبودی وقتی اعضا تجربه خود را مشارکت میکنند وجدان آگاه میشود در رابطه راهنما و رهجو ، وقتی من با راهنمایم صحبت میکنم و از تجربیات او استفاده میکنم وجدان آگاه میشود خوش آمد گویی و صحبت با تازه وارد مطالعه نشریات کسب آگاهی- زمانی که در خدمت مان از اصول روحانی استفاده میکنیم به رأی وجدان گروه احترام میگذاریم ، با منابعی که در اختیار ما داده شده دست از خود محوری بر میداریم وقتی نگاه میکنیم و خواست خداوند را میبینیم- احترام به حقوق دیگران زمانی که وجدان گروهی رعایت میشود- گمنامی شخصی خود را در امور زندگی حفظ میکنیم . هر جا که اعضا با تمایل خود حرکت جمعی میکنند در صورتیکه تصمیم گیری در مورد آن نشده مانند حضور اعضا در جلسات مشارکت سالم و کمک یک معتاد به معتاد دیگر- توجه و سرویس به تازه واردین
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ابی ن ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 5- به غیر از مواقع تصمیم‌گیری، در چه زمینه‌های دیگری در زندگی انجمن ما، می‌توانی - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۱۴، ۰۱:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان