امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 20 :ایا یک نیروی برتراز خودم میتواند به من کمک کند تا پاک بمانم : چگونه ؟
بله تجربه من می گوید پاک ماندن در تنهایی محال و غیر ممکن است من کمک  نیروی برتر را در جمع دوستان انجمن و تسلیم بودن در  بکار گیری اصول برنامه میدانم ، و این نیروی برتر با استفاده از  ابزار های برنامه که  شامل شرکت روزانه در جلسات و مشارکت کردن و در خواست کمک نمودن از خداوند ، دعا کردن روزانه ، خدمت و تماس با تازه وارد ، ارتباط با راهنما، قدم کارکردن ، خواندن نشریات ، تراز نوشتن و بیان احساسات منفی و ترس ها و عدم بها دادن به افکارم می باشد که به من پیشنهاد شده است به من کمک می کند،  همچنین رعایت 7 چراغ قرمز انجمن دوری از یار بازی ، زمین بازی ، توپ بازی  حالا چه مواد باشد چه نواقصم مثل جنس مخالف ، و خلاف های گذشته و دروغ گویی ها،خودمحوری ها،......و پرهیز از گرسنگی ، خستگی ، عصبانیت و تنهایی می باشد، البته چگونگی همه اینها به داشتن سه اصل ضروری روحانی تمایل و صداقت و روشن بینی بسته است که باید برای داشتن هر سه دعا کنم تا تمایل پیدا کنم جلسه بروم و قدم کار کنم و صداقت داشته باشم در مشارکتهایم و راهنمایم و خداوند، و روشن بین باشم تا بفهمم چه هدیه ایی به من داده شده آیا مراقبه این هدیه ذی قیمت هستم ،  تا بدانم چگونه در این راه که کوری عصا کش کور دیگری است عملکرد درست داشته باشم و روشن بینی را تمرین کنم یعنی عشق بدهم و دریافت کنم، خوب بشنوم تا این پاکی برایم ماندگار شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 20 :ایا یک نیروی برتراز خودم میتواند به من کمک کند تا پاک بمانم : چگونه ؟ - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۴/۳۱، ۰۵:۵۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان