امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 23 : نیروی برتر من چه مشخصه های ندارد : ؟
باسلام۰۰این سوال وسوال بعدی میخواهد بگوید خداوند بصورت اختصاصی چه مشخصه ایی دارد یا ندارد ینی این خدا تحمیلی نیست۰ینی کسی نمیتواند برای ما چهارچوب مشخص کند که این باشد یا آن نباشد ( بدان گونه که خودت درک میکنی)
کنترول چی نیست۰مرا مختار آفریده۰فضولی ودخالت نمیکند۰نیازمند کسی یا چیزی نیست۰نیازمند شکر گذاری من هم نیست۰ومیزان برتر بودنش قدرتشه۰در کل اند مطلقیت است مطلق در رحمانیت ومطلق در بخشندگی و۰۰۰۰۰۰
(این سوال از ما نمیخواهد که خداوند راتعریف کنیم۰)
میگوید خداوند من چه کاربردی برای من دارد این مهمه
صحبت سر نظر دادن ودانش دادن نیست وگرنه میتوانیم در کتابها تعاریف خیلی زیبایی از خداوند پیدا کنیم 
اینجا بحث خودمان ورفتارهایمان ونیت هایمان است
چه مشخصه ایی هم داره مهم نیست کاربرد آن چیه مهم نیست
یه نگاه صادقانه به خودمان بندازیم 
زمانی که بیماری ما فعال میشود که اکثرا هم فعاله اصول روحانی ومعنوی درون من ضعیفه ینی داریم خودخواهانه زندگی میکنیم زندگیم بر مبنای ترسهاست۰در این هنگام خداوندی وجود نداره
اصول کیلو چند؟ روحانیت کجا بود؟
صادقانه امروز در زندگی من صفاتی که از خداوند گفتیم کجای زندگی من جای داره؟ همش جای بحث داره
خداوند در دسترس است من چقدر در دسترس خداوند هستم؟من کجا هستم؟ خداوند ارحم الراحمین است من چقدر در مورد خانواده ام ارحم الراحمینم؟ خدا نکنه یه اشتباه بکنن روزگارشون سیاهه۰خداوند عادل است۰من چقدر عادل و منصف هستم؟خداوند چنین است وچنان است۰۰۰
( نه)  اینها برای خود ما کار نمیکنه بهتره از این القاب فریبنده به خداوند ندهیم بهتره در خودمون نمالیم
نیروی برتر من امروز : کلاهبرداره۰خشمگین۰خودمحور۰خودخواه۰خیانتکار۰ظالم۰سواستفاده گر۰بیشعور۰نفهم۰ووووو
باید بسیار دقیق بشیم تا بتونیم روی آن کار کنیم
وقتی مصرانه به سمت قول دو میرویم ینی خداوند من هرزگی جنسی داره۰آب گیر نمیاریم وگرنه شناگر ماهری هستیم اگر فرصت پیدا کنیم برای منافع خودمون رحم به منافع دیگران نمیکنیم  پس هی نگو خداوند من ارحم الراحمین است نگو عادل است۰۰۰صادقانه این خداوند چه کار بردی تو زندگیت داره؟ پس چرا اندازه یه ارزن تو زندگیت کاربرد نداره
در کل در زندگی امروز هر چیزی که روی ان داریم کار میکنیم نیروی برتر ما آن است۰
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 23 : نیروی برتر من چه مشخصه های ندارد : ؟ - توسط آزاد۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴، ۱۱:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان