امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 27: امروز در چه قسمتهای از زندگیم نیاز به برگشت سلامت عقل دارم ؟
سوال 27  ـ  امروز در چه قسمتهای از زندگیم نیاز به برگشت سلامت عقل دارم ؟
وقتی به آشفتگی‌ها و دیوانگی‌هایی که به واسطه بیماری اعتیادم و نبود سلامت عقل فکر کرده و آنها را مرور می‌کنم ، می‌بینم در اکثر موارد نیاز به بازگشت سلامت عقل دارم .
در روابطم که اکثراً با مشکل مواجه بودم ، همیشه از روی خودخواهی و خود محوری عمل کرده و معمولاً دیگران را در نظر نمی‌گرفتم و فقط به منافع خودم فکر می‌کردم. عمدتاً روی قول و قرارهایم تعهدی وجود نداشت و مسئولیت کارهایم را به عهده نمی‌گرفتم و همیشه از دیگران انتظار و توقع بیجا داشته‌ام .
در محل کارم این جزو باورهایم بوده چون حقوق درست نمی‌دهند می‌توانم بفروشم و برای خودم بردارم و این را حق خودم می‌دانستم با اینکه این حق انتخاب من بوده که آنجا کار کنم یا نکنم .
با حرافی و صحبت‌های بی‌مورد در صدد القاء باورها و اعتقادات و رفتارهای خودم به دیگران بوده و همیشه در صدد تغییر آنها هستم و در اکثر مواقع دچار مشکلات زیادی شده‌ام .
یکی از مهمترین مشکلاتم زودرنجی‌ها و عکس العمل‌های وحشتناکم با عصبانیت و پرخاشگری بوده همیشه اطرافیانم را از خودم آزرده کرده‌ام
در زندگیم برنامه‌ای نداشته و کاملاً به صورت دیمی و خودمحورانه زندگی کرده‌ام که باعث شده کاملاً عقب بمانم .
هیچ وقت هیچ نیرویی را از خود قدرتمندتر نه دیده و نه قبول داشتم و همیشه خودم را کامل دانسته و فکرهایم را بکر و کامل می‌دانستم ولی همیشه عملکرد به این افکار زندگیم زندگیم را آشفته کرده و مشکلات بسیار بزرگی برایم در زندگی ایجاد کرده‌ است .

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 27: امروز در چه قسمتهای از زندگیم نیاز به برگشت سلامت عقل دارم ؟ - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۷/۴، ۰۸:۴۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان