امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 29 : کارکرد باقی قدم ها چگونه کمک خواهد کرد تا سلامت عقل به من باز گردد ؟
هر یک از قدم ها بخشی از مرا ترمیم و قسمتی از بهبودی مرا دربر می گیرد و قسمت های نابود شده مرا بازسازی می کند مثلا؛ قدم اول به من می گوید که بیماری اعتیاد شخصیت مرا ترو کرده و باعث نابودی من شده است -- قدم دوم بخش سلامت عقل مرا ترمیم می کند و قدم سوم مرا از کنترل و قضاوت رها می کند -- قدم چهارم مرا به خود شناسی می رساند و خلاصه هر قدم قسمتی از مرا ترمیم می کند و در کل هر قدم تکمیل کننده قدم قبلی است.

زمانی من قدم کار می کنم اصول روحانی در زندگی من جاری می شود که همین اصول روحانی موجب برگشت سلامت عقل در من می شود.

قدم ها موجب می شوند که من بیماری اعتیاد را شناسایی و از خودمحوری دوری کنم -- کارکرد قدم ها موجب بازسازی من و در نهایت برگشت سلامت عقل در من می شود.  هر قدر خودم را بیشتر بشناسم بازگشت سلامت عقل راحت تر و بهتر است و قدمهای 12"گانه همین کار را می کنند.

من هرگاه ضعف‌ها و قوت‌های خودم را بشناسم کمک می‌کند که بهتر به سلامت عقل برسم -- وقتی به خود شناسی برسم به سلامت عقل می رسم -- فقط برای امروز زندگی کردن موجب برگشت سلامت عقل در ما می شود.

تا امید هست برگشت سلامت عقل بیشتر است و قدم ها موجب امیدواری در ما می شوند.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 29 : کارکرد باقی قدم ها چگونه کمک خواهد کرد تا سلامت عقل به من باز گردد ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۰۱:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان