امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 30 : سلامت عقل چگونه در طول دوران بهبودی به من باز گشته است ؟
سلامت عقل من یک شبه به من باز نمی گردد و در طول زمان امکان پذیر است و آنهم باید یک سریع مراحل از جمله؛ کارکرد قدم ، شرکت در جلسات- ، ارتباط با راهنما ، رعایت اصول روحانی ، استفاده از تجربه دیگران ، کمک به دیگران ، خدمت کردن و غیره....طی شود.

من باید با برای برگشت سلامت عقل باورهایم را تغییر دهم ( باورهای غلط گذشته را از بین و باورهای جدید را جایگزین کنم ).

امروز برای برگشت سلامت عقل من باید مسئولیت پذیر بشوم و هیچ کاری را بدون مشورت انجام ندهم.

در کل سلامت عقل من از ابتدایی قطع مصرف با کارکرد قدم ها و شرکت در جلسات با تغییر باورهای غلط گذشته و مسئولیت پذیر هایم و خدمت به دیگران و در کل مثل یک انسان زندگی کردن به من باز گشت.

خلاصه؛
این تغییرات در دیدگاه ها و باورهای من به مرور با پیگیری مداوم برنامه ، شرکت در جلسات ، کارکرد قدمها و انتقال آنها ، خدمت.. . و خلاصه زندگی به روال برنامه ممکن شد.
بخصوص پرداختن مستمر واکتیو به باورهام و بازنگری و به روز کردن آنها.
استفاده از اصول و رعایت آنها در زندگی ، تکرار نکردن اشتباه ، ارتباط نداشتن با مصرف کننده و خود را در شرایط قرار ندادن ، عمل کردن به رهنمودهای راهنما.

با قطع مصرف موادمخدر شروع و شرکت در جلسه باعث ادامه دار شدن آن شد --  با کارکرد قدم محکم تر شد و در قدم دوم سلامت عقل جان و روح خاصی به خود گرفت ( دنبال نیروی برتر گشتن ) .

عاجزانه برخورد کردن با بیماری اعتیاد ، تسلیم برنامه بودن ، عملی کردن اصول روحانی در زندگی ، پذیرفتن خود و دیگران با تمام ویژگی ها ، استفاده از تجربه دیگران موجب شد که از تکروی و خودمحوری خارج شوم و جمع محور و مشورت گر شوم که همین ها موجب برگشت سلامت عقل در من شد.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 30 : سلامت عقل چگونه در طول دوران بهبودی به من باز گشته است ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۰۱:۲۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان