امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 33 : اینکه ببینم در شرایطی که قبلا هرگز با ان به درستی و با موفقیت روبرو نشده ای
بله؛
 از ابزار صبر استفاده کردن،  اندکی تامل در تصمیم گیری، سنجیده عمل کردن، برقرار نکردن روابط نادرست، برخورد درست با افراد ،پذیرش در مواجه با اشخاص، دخالت نکردن در اموری که به من مربوط نیست، بحث نکردن درباره هر چیزی،  هر اعتراضی را سعی می کنم توهین تلقی نکنم، به جای پا دادن به وسوسه از ابزارهای بهبودی استفاده کردن، مشورت مخصوصاً با راهنما ،توقع نداشتن، انتظار نداشتن، انجام کارهایم به صورت قانونی( مثل رانندگی با گواهینامه و طبق اصول و آیین نامه راهنمایی و رانندگی)، مدیریت صحیح ، خرج کردن ،متکی به خود بودن، قرار ندادن خودم در هر شرایطی که در برابرش عاجزم ، به جلسه رفتن ،در فکر انتقام نبودن ،کینه به دل راه ندادن،واکنش سریع نشان ندادن،در برابر کارهایم مسئولیت پذیر بودن.

نکته: اگر قبل از عمل فکر کنم یعنی سلامت عقل که در گذشته این طور نبود. اول عمل می کردم بعد فکر می کردم ،بعضی وقتها هم اصلا فکر هم نمیکردم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 33 : اینکه ببینم در شرایطی که قبلا هرگز با ان به درستی و با موفقیت روبرو نشده ای - توسط b.d - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹، ۰۹:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان