امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 48 : من چه اعمالی انجام میدهم تا برتوقعات غیر واقعی خود در مورد پیدا کردن سلامت
سوال 48  ـ  من چه اعمالی انجام میدهم تا برتوقعات غیر واقعی خود در مورد پیدا کردن سلامت عقل غلبه کنم ؟  
امروز درک و فهمم از نیروی برتری که در قدم دو با آن آشنا شدم با گذشته بسیار فرق دارد از توهمات گذشته خارج شده و فهمیده ام نیروی برتر امروز من( اصول روحانی برنامه ، قدم‌ها ، تجربه راهنما و اعضا و نشریات ) می‌باشد.
پذیرفتم که خداوند در جایگاه خود هست  و کمک می‌کند.
من فقط با یادگیری اصول و عملکرد به آنها  می‌توانم در زندگیم تغییر ایجاد کنم  نه اینکه بشینم و منتظر تغییر از طریق خداوند باشم . او کمکش را از طریق این اصول به من کرده و می‌کند .
و از این توقع غیر واقعی و توهمی که فکر کنم این اصول  قرار است یک روزه در تمام امورات زندگیم و رفتار ، کردار و گفتارم اثر گذاشته و 100% تغییر کنم و کاملاً بهبود یابم دست بردارم و بپذیرم این یک روند همیشگی در زندگی من خواهد بود و فقط با تمرین و تکرار اتفاقات خوب خواهد افتاد پس باید قبول کنم با ایستادن و طبق باورها و اعتقادات گذشته و با گفتار ، رفتار و کردار قبل عمل کنم هم اتفاق مثبتی در زندگیم نخواهد افتاد . پس از توهمات و توقعات غیر واقعی درست برمیدارم و فقط سعی میکنم درست عمل کنم تا تغییر اتفاق بیفد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر20

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 48 : من چه اعمالی انجام میدهم تا برتوقعات غیر واقعی خود در مورد پیدا کردن سلامت - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۹/۷، ۰۲:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان