امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 25 : زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برت
باسلام....
یکی از تغییرات اینستکه دیگر از این به بعد اگه اشتباه کنم با درد همراه خواهد بود چون تا حدودی وجدانم آگاه شده و آگاهانه اشتباه کردن با درد همراه خواهد بود و این درد رشد و تکامل است.
یکی دیگر از شکلها اینستکه بدترین و بهترین اتفاقات باعث نمیشود از جایگاه خودم خارج شوم یعنی همان راضی بودن به رضای خداوند.
یعنی من زمان مصرف دچار بحران مالی میشدم الان هم ممکن است بشوم اما واکنشم به بحران مالی عوض شده و تحمل و برخورد من با هر مسئله ایی نسبت به قبل فرق کرده.

رها بودن و سپردن به نیروی برتر معنایش بدون مشکل نیست مشکل همیشه هست فقط الگوهای من نباید معتاد گونه باشد‌.

چیزی که ما معتادان را برای سپردن و رها کردن با مشکل مواجه میکند اینستکه بعداز سپردن انتظار داریم همان نتیجه ایی را بگیریم که دلمان میخواهد.
سپردن به معنی واقعی کلمه یعنی اصولی تصمیم گرفتن و اصولی عمل کردن حتی اگر بدانم نتیجه آنچیزیکه میخواهم نخواهد شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، آریا داریوش ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 25 : زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برت - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۳/۱۵، ۰۳:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان