امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34 : آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تما
با سلام....
اول اینکه من هر وقت نقطه مقابل رفتارهایم قرار میگیرم یعنی چه با اصول چه بدون اصول نتیجه دلخواه نمیگیرم شروع به جنگیدن میکنم.

کجاها میجنگم؟؟؟؟ جایکه نمیدانم آیا اصول برنام برایم کار میکند یا نه یعنی آگاهی درستی ندارم مثلا میخواهم رابطه بدردنخوری را قطع کنم ، فکر میکنم با صداقت پول کمتری بدست میاورم و چون نمیتوانم به هر قیمتی پول در بیاورم با این مسئله میجنگم ، جایکه برای حل یه مشکل باید غرورم را له کنم یا باید صبر کنم ، یا مثلا میخواهم با اصول زندگی کنم فکر میکنم یال و کوپالم را از دست میدهم و غیره

بهبودی به هر قسمت زندگیم وارد شود آن قسمت را راحت تر زندگی میکنم و دست و پای الکی نمیزنم ، رابطه هایم سالم تر و با دوام تر میشود ، ترسهایم کمتر شده و از رفتارهای بیمارگونه نجات پیدا میکنم ، با مسئولیتهایم در صلحم ، هم خودم هم دیگران در کنار هم احساس امنیت داریم و آرامشی که دنبالش بودم در زندگیم حاکم میشود. 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 34 : آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تما - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۳/۳۰، ۰۴:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان