امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34 : آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تما
سوال 34 :  آیا در بهبودی خود بر علیه چیزی می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تمایل پیدا کنم که بگذارم بهبودی بر آن قسمت از زندگیم مستولی شود؟(قدم۳)
متأسفانه بدلیل ایمان کافی نداشتن ،و عدم اعتماد و باور کافی هنوز در حال جنگ هستم ،اما این جنگ درونی است.
جنگ بین باورهای درست و غلط است ، جنگ بین باورهای پوسیده و قدیمی و باورهای بدست آمده در این قدم است.
اصل تمایل در اینجا یعنی دست از منم منم بردارم ، دست از اراده شخصی و خومحوری و باورهایی که چیزی جز شکست برایم نداشتن بردارم .
تمایل یعنی به اجرا درآوردن برنامه قبل از روبرو شدن با خطر ، و اینکه اجازه بدیم برنامه تأثیر خود رابگذارد .
قسمت دوم؛ کمتر درد میکشم ، دیگرمجبورنیستم حال خودمو خراب کنم ، آرامش دارم ، قدرت بیشتری برای کارهای دیگر بدست می آورم ، مجبور به درگیری و تنش با خودم و دیگران نیستم ،خسارت هام به خودم و اطرافیانم کمتر میشود، ....

پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 34 : آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تما - توسط آرین ی - ۱۴۰۱/۶/۱۳، ۰۱:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان