امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 37 : چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد ک
امروز بهترین شاهد برای حضور یک نیروی برتر در زندگی است، به او اتکا می‌کنم و اعتماد دارم و هم‌چنین شواهد دیگری از قبیل: ارامش در درونم کارم خانواده ام پاکی ام از مواد مخدر و سیگار قطع وابستگی ها حضور راهنما در زندگی من - معجزه‌ی از بین رفتن وسوسه‌ها، افکارم کمتر با زشتی‌ها هماهنگ می‌شود، امروز ترس‌هایم کمتر شده، پاک هستم و دغدغه مصرف مواد را ندارم حتی در سختی‌ها و مشکلات، با راهنمایم مشورت می‌کنم. امروز با اصول روحانی زندگی می‌کنم و آرامش بیشتری دارم، وقتی دعا می‌کنم از خودپسندی و خودخواهی دور می‌شوم، امروز فقط خود را نمی‌بینم و نیروی برتری در زندگی‌ام کار می‌کند- کسانی را دارم که دوستشان دارم و انها هم من را دوست دارند از صدای خنده دیگران لذت می برم
پیام سوال :اگر چند لحظه ارام بگیریم و گذشته خود را به یاد بیاوریم و به زندگی خود در این مرحله از بهبودی بیاندیشم خیلی زود متوجه رشد چشمگیر خود در بهبودی می شویم
ارامش و ازادی که تا کنون از کارکرد سه قدم اول به دست اورده ام تنها نتمونه از رشد و برکاتی است که در صورت کارکرد و ادامه قدم های دوازده گانه نصیب من خواهد شد 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 37 : چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد ک - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۷، ۰۱:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان