امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 36 : آيا افكار بحرانزا را حفظ ميكنم، و در برابر هر موقعيتي عكسالعمل از روي هراس
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۱ عصر)admin.a نوشته است: سوال 36 : آيا افكار بحرانزا را حفظ ميكنم، و در برابر هر موقعيتي عكسالعمل از روي هراس و ترس نشان

ميدهم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذاشته است؟
مثال ترس ازآینده,ترس ازقضاوت,بی پولی ,وتمام چیزهایی که به دردمن نمیخورد,مراازاصول بیرون میبرد
سریعا میگویم قدم سه راکارکرده ام واقرارنمیکنم.ترس ازاقراربه اشتباهات خودم,
چون گردن نمیگیرم,جای دیگری بروز میکند.درخانه بهم میریزم ,وقتی زیادی خودراجدی میگیرم,زودبهم میریزم.هرزمانی که ازغروربصورت افراط وتفریط استفاده میکنم,سریعابهم میریزم.
مراقب افکارت باش ,آنهابه رفتارتبدیل میشوند.
مثال درفکرم هست که گمنامی بشکنم,اقرارنکنم وتبدیل به عمل میشود.ترس وهراسی را بلدنیستم میگویم نمیدانم.پنهان کردن نواقص ظاهرا سکوت است ولی دردرون بحران زا است.
مثال دریاکه ظاهراآرام است ولی دردرون شلوغ.
به چه شکلی افکاربحران زا را حفظ میکنم؟ مثال تماس نگرفتن باراهنما,مشارکت نکردن ,تنهایی وانزوا,فرارازآن,ترس وکینه ورنجش.
نتایج ازدست دادن اعتماد به نفس
دروغ گفتن به دام وانتقام,مفهوم افکاربحران زا,تمام موضوعاتی که ربطی به من ندارد,واقعیت هم ندارد وآرامش من را بهم میریزد.
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، toobchi ، ناظر9 ، ناظر6 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 36 : آيا افكار بحرانزا را حفظ ميكنم، و در برابر هر موقعيتي عكسالعمل از روي هراس - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۱، ۰۱:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان