امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا
از آنجایکه قدم یک در هر مقطع پاکی وبا هر اندازه دانشی که امروز بدست آوردم بازهم نیاز به تسلیم وصداقت دارد باید بگم خیلی مواقه وقتی درانکار بیماری هستم یافکر میکنم خوب شدم دچار خود محوری میشوم خیلی وقتها کاریکه طبق میلم نیست را انجام نمیدهم نیاز دیگران برایم کم رنگ میشه وقتی کسی اعتراض میکنه برای حمایت از طریقه بیماریه امروزم مجبور به دفاع کردن میشم وقتی ام که پی به اشتباهم میبرم برای بهتر کردن اوضاع افراط وتفریط میکنم این همان شرایتی است که من زندگی ام غیرقابل اداره است من نمیتوان تعادل درست وقاطع داشته باشم وقتی من بایک کلام بایک نگاه حتی بایک پنچری ماشین یا گروسنگی بهم میریزم چگونه میتوانم در مقابل اعتراض دیگران فروتن باشم من شناخت بیماریم خودم را آرام میکنم وهمیشه در حال تمرین هستم اما من سعی میکنم خودم راخوب نشان دهم اما درونم چیزه دیگری است که فقط خودم میدانم بخاطره این اعمال که امروز خیلی بهتر شده بازهم تاثیرش از نظر دیگران خوب نیست بازهم دیگران در خیلی از شرایت ترس دارنند حرفی مشکلی یاچیزی را به من بگن این قدم یک است میتواند دیوار انکار بیماریه مرا ترک بدهد من بیماریه اعتیاد دارم وفرآیند بهبودی سفر مادام عمر است...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، admin ، Essi.toobchi ، Amir abbas ، ssaeedg ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا - توسط افشین1925 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷، ۱۱:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان