امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا
این سوال تاکید بروی۲ نقص ما دارد 
خودبزرگ بینی و خود کم بینی
خودبزرگ بینی : ینی کسی حق انتقاد وصحبت نداره۰من نامبر وان هستم۰اصلا هیچکس آدم نیست۰ینی خودمحور کامل۰ینی دنیا حول محور من میچرخد وباید بچرخد
این نقص به شدت در ما فعال است برای همین هر انتقادی این نقص را آزار میده چون مخالف آن است
مواقعی که ازم انتقاد میکنند نه تنها تایید نمیشوم بلکه زیر سوال هم میروم چه اشکالی داره که زیر سوال برم؟
یک اشتباه کردم حالا دارم زیر سوال میرم طرف هم داره بهم تذکر میده پذیرش ندارم که بگم اشتباه کردم شما درست میگید
ما یک جو پذیرش نداریم۰
یک جو پذیرش به خرمنی از ارامش تبدیل میشه
( کون آسمون پاره شده ما افتادیم پایین )
مواد نمیزنیم اومدیم انجمن چن سالی هم هست که پاکیم چهار تا حرف هم یاد گرفتیم حالا همه باید خفه بشن بشینن پای حرفای ما
توهم آدم کار درست داره کار دست ما میده در صورتیکه با این بیماری که ما داریم زره ایی بیش نیستیم 
یادمون رفته که تمام منیت ما به یک پک ویک پیک بنده

حالا نقص خود کم بینی به چه صورته  : تا یه یکی حرف میزنه وحرکتی میکنه در برابر نظر وصحبت ما فورا خود کم بینی میاد سراغمون چون اون لحضه احساس میکنیم داریم کم میاریم
یک احساس بی ارزشی میاد سراغمون 
اینجاست که شروع میکنیم به واکنش های زنجیره ایی 
فحش۰۰ناسزا۰۰دری وری۰۰۰۰ ومرحله به مرحله جلو میرویم
با این روش میخواهیم که طرف متوجه نقص کوچک بودن ما نشود و خودمان را پیش طرف گنده کنیم بگوییم که اصلا تو غلط کردی که این را میگویی طرف رو از کرده خودش پشیمون میکنیم
که معلومه چه تاثیری روی روابط من میزاره
این نشون دهنده نداشتن پذیرش واحترام نزاشتن به خود است
واینکه به خودمون حق اشتباه نمیدیم۰
زمان مصرف میگفتیم گردن گرفتن فول است هنوز هم همینو میگیم۰اما امروز باید گردن بگیریم تا حالمان بهتر شود
ینی مسعولیت رفتارهایمان را باید بپذیریم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، jahad ، admin ، Essi.toobchi ، Amir abbas ، ssaeedg ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر10 ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا - توسط آزاد۰ - ۱۳۹۹/۱/۲، ۰۶:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان