امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال50: آیا تا بحال در بیمارستان روانی یا زندان بوده ام یا علیرغم میل خود حبس شده ام
به دلیل ناهنجاری هایی که داشتم وکارهای خلافی که انجام میدادم ماننددعواودرگیری وبه همراه داشتن وحمل ومصرف موادمخدرچندین مرتبه زندانی شده ام اماسابقه بستری شدن دربیمارستان روانی وکلینیک هارا ندارم،،،،بله بواسطه داشتن بیماری اعتیاد وهمیشه حق بجانب بودن معتقدبودم که درتمامی حکم هایی که گرفته ام وحبس هایی که کشیده ام درحقم ظلم کرده اند وتمامی آنها برخلاف میل باطنی ام بوده،،،،خیلی بی حرمتی وبی احترامی میکردندوبخاطر اشتباه وخطای یک نفرهمه بایدتنبیه میشدند خودخوری وخودآزاری میکردم پرخاشگر وبددهن شده بودم درباطن ترسو ولی درظاهر نترس کاملا دوشخصیتی شده بودم امادرآخرین حبسی که کشیدم افسردگی شدید هم پیدا کرده بودم،،،،،ازمسئولین نه تنها رنجش بلکه کینه هم به دل گرفته بودم وازهرکسی که لباس فرم به تن داشت دوست داشتم انتقام بگیرم همیشه سعی میکردم قوانین را نادیده بگیرم،،،،،یکسره قانون شکنی میکردم وهمیشه خودم را برحق ومظلوم میدیدم وبه آنهاناسزامیگفتم وبه دلیل حکم ها و مجازاتی که میشدم قوه قضایی رامقصر میدانستم ازآنهاهمیشه کینه داشتم ودوست داشتم دریک فرصت مناسب ازآنهاانتقام گذشته دردناکم رابگیرم:
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال50: آیا تا بحال در بیمارستان روانی یا زندان بوده ام یا علیرغم میل خود حبس شده ام - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۴، ۰۷:۳۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان