امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال55: کدام نقص اخلاقی بیشترین نقش را در روابط من دارد ( عدم صداقت ، خودخواهی ، کنتر
یادم نرودزمانی که بابیماری ومرضم زندگی میکنم تمامی این نواقص اخلاقی در روابطم وجود دارد وبا استفاده از یکی ازآنها مابقی هم بکارمی افتند،اما عمده ترین نقش من خودخواهی وخودمحوری من است وبهترین همه چیز وهمه کس رو برای خودم میخواهم واین باعث میشود آدمها وروابطم رابراساس خودخواهی ولذت طلبی وتاییدانتخاب کرده وسوا کنم.وبعدعدم صداقتم، باخودم ودیگران،خودم را آدم دیگری نشان داده وشروع به سوءاستفاده میکنم،خودم را مورداعتمادنشان میدم تاطرف ازدستم نره،ریشه استفاده از نواقص اخلاقی ترس است ونتیجه آن تنهایی وانزوا. درروابطی که میخواهیم درآن نقص نباشدبایدزیربنای آن رابطه عشق باشد تابه جای استفاده ازنواقصمان درآن رابطه ازاصول روحانی استفاده کنیم زمانی که رابطه مان ازخدامحوری به خودمحوری تغییرمیکندتمام نواقصمان فعال میشود.باعشق ارتباط گذاشتن صحیح ترین روش ارتباط است به شرط اینکه درزیربنایش شرط وخودخواهی وجودنداشته باشد.درپناه خداوند واصول روحانی برنامه است که میشوداز بیماری اعتیاد ونواقص اخلاقی واثرات آن در امان بود
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال55: کدام نقص اخلاقی بیشترین نقش را در روابط من دارد ( عدم صداقت ، خودخواهی ، کنتر - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۲۴، ۰۹:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان