امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1 : کدام یک از رفتارهای من از اغاز بهبودیم تغییر کرده است ؟در چه جاها و شرایطی م
دیدن نقش خودم در مسائل از چرخه معیوب توقع از خانواده خارج شده ام دنبال سوء استفاده از دیگران نیستم احساسات د یگران را به اندازه احساسات خودم در نظر می گیرم سنت هفتم و خودکفائی ترسهایم کم شده است و از روی هراس عکس العمل نشان نمی دهم تغییرات اساسی در باورها و اعتقاداتم ایجاد شده است سعی می کنم همه را یکسان ببینم
در قسمت اول متوجه می شویم که از زمانی که وارد بهبودی می شویم و در مسیر روحانی گام بر می دارم تغییرات درونی و بیرونی در ما نمایان می شود
قسمت دوم  سوال : مسائل غلو شده به حالت طبیعی خود برگشته اند
( عجز گنده زمین زدن ) دیگر خودم را ادم بی ارزشی نمی بینم و خودم را قربانی اجتماع و خانواده نمی بینم من دیگر افسوس گذشته را نمی خورم و می دانم با همه بدبختیها و نقاط تاریک زندگی من در گذشته امروز حق خوب زندگی کردن را دارم دیگر به صورت غلو شده خودم را مجموعه ای از نواص یا خوبی ها نمایان نمی کنم
نکته : این مسائل غلو شده در واقع خودمحوری بوده تا من از نواقصم سو استفاده کنم
قسمت سوم سوال : فروتنی به من می گوید که در کنار عجزها و نواقص من قسمت های سالمی هم در من وجود دارد که باید انها را کشف و پرورش دهم و اگر متوجه شوم که از کارکرد قدم ها و بهبودیم چیزی عوض نشده حتما مسیرم اشتباه است پس باید مسیرم را تغییر دهم -
مثال : همسری وفادار و پدر مهربان راهنمای خوب محبت دیگران جلوی چشم من است مزاحم دیگران نیستم تمایل به خدمت را در خود کشف کرده ام شیک پوش و تمیز هستم حفظ گمنامی و اسرار دیگران تحمیل نکردن خود به دیگران - 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر9 ، AMAN56 ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1 : کدام یک از رفتارهای من از اغاز بهبودیم تغییر کرده است ؟در چه جاها و شرایطی م - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۰۱:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان