امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 5 : کارکرد قدمهای قبلی ، چگونه به من کمک کرد تا برای انجام قدم هفت آماده شوم ؟
با کارکرد شش قدم قبلی یک اگاهی نسبی در خودم و بیماریم پیدا کردم و متوجه شدم که دیگران مقصر نیستند که زندگی من اینگونه شده است و تمام اتفاقات امروز تحت تاثیر انتخابات گذشته است و متو جه شدم که من هم ادم خوبی هستم و هم نقاط ضعفی دارم و کمکم کرد تا در قدم هفتم متوجه شوم لازم نیست تا از روی بدیها عمل کنم و با جیگزین کردن یک سری از ارزشهای انسانی می توانم از اعتقادات پوچ خود بگذرم و باید اموخته های جدید ( اصول روحانی )را جایگزین افکارو بیماری خود کنم تا بتوانم با بهبودی به زندگی خود ادامه دهم و لازم است تا در قدم هفتم با ایمان و اعتماد و امادگی کامل به او بسپارم و اصول روحانی شش قدم قبلی را لازم دارم تا همیشه در این فرایند باقی بمانم و این کار از طریق قدم هفتم یعنی شناخت ضعف ها و کمبود ها دعا و دریافت کمک از نیروی برترم انجام دهم  - من در شش قدم قبلی درد سرهای زندگیم را شناختم و یاد گرفتم امروز می توانم بدون این درد سر ها به زندگیم ادامه دهم
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 5 : کارکرد قدمهای قبلی ، چگونه به من کمک کرد تا برای انجام قدم هفت آماده شوم ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۱۱:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان