امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟
صداقت باخود ، دیدن واقعیات ،

بررسی نقاط ضعف و قوت وجودم ، آشنایی با درونم و داشته هایم که
خداوند به من داده است ، قبول این واقعیت که نیاز به کمک یک نیروی برتر
دارم ، سپردن قسمتهای کوچک زندگیم
به خداوند و گرفتن نتایج مثبت و توجه
به  تاثیرات مخرب  اراده  شخصیم باعث  شد بپذیرم خداوند می تواند کاری را که فراتر از آنچه درذهن من می گذرد را برای من انجام دهد و این باعث قرارگرفتن من درحالت تسلیم شده و عمق تسلیم من درطی کارکرد قدمها به مرور بیشتر شده است .

اطمینان از وجود خداوند باعث شده ازجنگ‌وکنترل نواقص وکمبود هایم دست برداشته وتسلیم باشم .

?فروتنی محصول تسلیم است و باعث می شود که دراین قدمها من برای خودم احترام به نفس قائل شوم .

?احترام به نفس مرا در مسیرخواست و اراده خداوند قرارمی دهد و باعث می شود که  من خواست خود راباخواست خداوند تطبیق دهم ودست از خود خواهی وغرور بردارم ودر نتیجه بتوانم با دنیا هماهنگ شوم وبه آرامش برسم واین باعث عمیق ترشدن تسلیم من درزندگی شده وتسلیم بودن وعاجز عمل کردن یک کیفیت است که ازوجود و ماندن در آن لذت می بریم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟ - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶، ۰۳:۱۷ عصر
RE: سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱، ۰۶:۳۵ عصر
RE: سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۰۹:۲۲ صبح
RE: سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟ - توسط s.s - ۱۳۹۹/۴/۱۳، ۰۶:۴۱ صبح
RE: سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۶:۵۸ صبح
RE: سوال 12 : تسلیم من چگونه عمیقتر شده ؟ - توسط Mehran270 - ۱۴۰۱/۱۰/۲۴، ۱۰:۳۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان