امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12 : چند مثال از صداقتی که در قدمهای قبلی تجربه کرده اید را بنویسید ؟ چگونه از
در برنامه تجربه کردم هر چه صادقانه تر در برنامه رفتار کنم بیشتر جواب می گیرم واین به خاطر راه کار های درستی است که به خاطر مشارکت های صادقانه به دست می اورم و این صداقت با اعلام اینکه من یک معتادم شروع شد ئ پاداش ان ترک مواد و از بین رفتن وسوسه مواد بود و با اقرار به اینکه من نمی دانم در قدم دوم محکمتر شد و پاداش آن مشورت و شکست کمتر در زندگی بود و با اقرار خطا هایم ، رنجش هایم ، ترس هایم در قدم چهار و پنج همه مسائلی که باعث شده بود من اعتماد به نفسم را از دست بدهم ادامه پیدا کرد که نتیجه ان پیدا کردن عزت نفس و حرکت با اعتماد و ایمان در مسیر بهبودی بود و همین صداقت ها در قدم های قبلی باعث شد با اعتماد و ایمان بیشتری قدم های بعدی را کار کنم و در این قدم از نوشتن خسارت هایم هر چیزی که می خواهد باشد ترس و واهمه ای ندارم و به نتیجه خوب آن ایمان دارم .

با اقرار صادقانه در مورد خسارت هایم به نقش خودم در خسارت ها پی می برم و به دنبال توجیه و بهانه برای خسارت های وارده نمی روم .
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 12 : چند مثال از صداقتی که در قدمهای قبلی تجربه کرده اید را بنویسید ؟ چگونه از - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱، ۰۷:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان