امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 13: آیا من فرم و شکل فعلی ظهور بیماری اعتیادم را با طریقه زندگی قبل از اینکه پاک
هر موقع که ميخواهم از واقعيت زندگي امروز يا مشکل ها وشخصيت خود فرار کنم خود را با کذشته مقايسه مي کنم
مقايسه قسمتي از انکار است. يعني هر جا که اذيت ميشوم سريعا چيزي را انکار ميکنم
امروز تواناي هاي خود را انکار ميکنم
وبا ابراز مقايسه زندگي گذشته با زندگي حال به تايد حال وشکل زندگي امروزم مي پردازم
قافل از اينکه من بااين مقايسه توانايي هاي بلقوي خود راناديده گرفته ام
وفقط پاک از مواد هستم
وبدين صورت خود را در چزخه وپرسي روشد وبه بودي قرار نميدهم
وديري نمي پايد که اين يک نواختي مرا از مسير بهبودي منحرف ميکند امروز بايد دور نگر باشم وبه قله نگلاه کنم نه بعه جلوي پايم
قسمت دوم
امروز بسیار ازيت ميشوم
چرا که به خود ميگويم چرا اطلاعات من نصبت به مسايل اينقدر کم است ادم اگاهي نصبت به تواناي هايم موجب خود ازاري خواهد شد.
لذت انيمساوي است با درد پايدار ودرد امروز مساوي است با لذت پايدار

هر موقع که ميخواهم از واقعيت زندگي امروز يا مشکل ها وشخصيت خود فرار کنم خود را با کذشته مقايسه مي کنم
مقايسه قسمتي از انکار است. يعني هر جا که اذيت ميشوم سريعا چيزي را انکار ميکنم
امروز تواناي هاي خود را انکار ميکنم
وبا ابراز مقايسه زندگي گذشته با زندگي حال به تايد حال وشکل زندگي امروزم مي پردازم
قافل از اينکه من بااين مقايسه توانايي هاي بلقوي خود راناديده گرفته ام
وفقط پاک از مواد هستم
وبدين صورت خود را در چزخه وپرسي روشد وبه بودي قرار نميدهم
وديري نمي پايد که اين يک نواختي مرا از مسير بهبودي منحرف ميکند امروز بايد دور نگر باشم وبه قله نگلاه کنم نه بعه جلوي پايم
قسمت دوم
امروز بسیار ازيت ميشوم
چرا که به خود ميگويم چرا اطلاعات من نصبت به مسايل اينقدر کم است ادم اگاهي نصبت به تواناي هايم موجب خود ازاري خواهد شد.
لذت انيمساوي است با درد پايدار ودرد امروز مساوي است با لذت پايدار
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، eshgholi ، حـمـیـد ، admin ، ناظر2

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 13: آیا من فرم و شکل فعلی ظهور بیماری اعتیادم را با طریقه زندگی قبل از اینکه پاک - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۴، ۱۰:۲۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان