امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7. آيا جهت به مشاركت گذاشتن چالش ها و مشكلات خود ترديد دارم؟ زماني كه يك عضو باتجربه
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۲ صبح)admin.a نوشته است: 7. آيا جهت به مشاركت گذاشتن چالش ها و مشكلات خود ترديد دارم؟ زماني كه يك عضو باتجربه تر در مورد مشكلات و چالشهاي خود مشاركت ميكند، احساس من چگونه است؟
بهبودی یک فرایند است به مرور درک میکنیم که انسان منحصر بفردی نیستیم و نخواهیم بود این یکی بزرگترین چالش هاست با مشارکت احساسات افکار و موضوعاتی که بهبودی مرا تحت تاثیر قرار میدهد بزرگترین کمک را به پذیرش خود و دیگران  خواهم کرد.
این پیام که صرفنظر مدت پاکی تمامی اعضا ممکن است چالش ها و مشکلاتی داشته باشند پذیرش زندگی را راحتتر خواهد کرد.
چگونگی رو به رو شدن با چالش ها بهترین پیام برای اعضای دیگر خواهد بود.

هنگام مشاركت در يك جلسه ی NA بهتر است به خاطر داشته باشيم که در حال مشاركت در يك مكان عمومي هستيم. بعضی از چالش های ما در بهبودی ممکن است تأثیر منفی بر روی ماهیت پیام بگذارد بهتر است قبل از مشارکت در یک جلسه بسته با راهنمایمان مشورت کنیم.

زماني كه يك عضو باتجربه تر در مورد مشكلات و چالشهاي خود مشاركت ميكند، احساس من چگونه است؟

مشارکت صادقانه یک عضو با تجربه تر شیوه مشارکت چالش ها و نحوه روبرو شدن با آنها را در قالب بهبودی به من نشان میدهد مسائلی چون
مرگ عزیزان،جدایی از همسر،قطع ارتباط  با خانواده و ....
پیام امید و وعده آزادی از  طریق مشارکت صادقانه انتقال پیدا خواهد کرد.
هنر گوش دادن فعال کمک میکند این امید را احساس کنیم و به فرایند بهبودی اعتقاد راسخ تری پیدا کنیم.
احساساتی همچون?
پذیرفته شدن
فروتنی،همسانی
برابری و ...
احساساتی است  که به سراغم می آید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سالار44 ، ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 7. آيا جهت به مشاركت گذاشتن چالش ها و مشكلات خود ترديد دارم؟ زماني كه يك عضو باتجربه - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۱۹، ۱۰:۱۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان