امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 11 : چرا لازم است که ما آنقدر به نوشتن ترازنامه شخصی ادامه دهیم تا برایمان به ص
شخصیت معتاد گونه من، افکار انحراف گونه من، وروش گذشته من با تکرار مکررات با عث شده در شرایط وموقعییت های سخت ناخواسته عملمرد بیمار گونه داشته باشم، من باید با کارکرد قدمها تغییر کنم ووقتی 9قدم قبلی راکار کردم برای اینکه از به عقب رفتن وعود مجدد بیماریم جلوگیری کنم باید با تنرین 9قدم قبلی به رشد شخصیتیم ورشد روحانیم ادامه بدهم وزندگیم را در حالت تعادل نگه دارم، با پاسخ صادقانه به سوالات تراز نانه قدم10 من مرتبا بهبودی وبیماریم وعدم تعادل در رفتاروعملکرد را بررسی میکنم ودر صورت اشتباه سریع اقرار به اشتباه وجبران خسارت میکنم واحساس رضایتمندی واحساس روحانی پیدا میکنم وبه بیداری روحانی دست پیدا میکنم، وتا جایی ادامه میدم که به یک هم اکنونی وهمزمانی دست پیدا کنم وبا آگاهی که پیدا میکنم بهترین عملکرد را در بهترین زمان وبهترین مکان انجام میدهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، moosavi307 ، حـمـیـد ، omed44 ، سالار44 ، ناظر6 ، فریبرز۶۵ ، حسین یاری ، حمید65

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 11 : چرا لازم است که ما آنقدر به نوشتن ترازنامه شخصی ادامه دهیم تا برایمان به ص - توسط عبدالرحیم_بوشهر - ۱۴۰۰/۱۰/۱۷، ۰۳:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان