امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۲ آیا درجلسات ما افراد نظر یا جواب مشارکت دیگر اعضا را می دهند ، یا فقط بروی مش

بروی مشارکت خود تمرکز دارم ولی اگر توگروهی حضور داشته باشم ومتوجه شوم که عضوی مشارکت میکند از سازمانها وکمپها یاراهکارهایی حرفه ایی میدهد که ربطی به اصول N.A. ندارد سعی میکنم آگاهی خودمو یاتجربه خودمو نسبت به اصول انجمن مشارکت کنم?
پمفلت گرداننده تکلیف ما رو راجع به این سوال مشخص کرده و خیلی واضح چهارچوب مشارکت اعضا رو نشون داده که ما در مسایل علمی , روانشناسی و غیره توی مشارکتمون ورود نمیکنیم ولی به هرحال در بعضی اوقات اعضایی هستند که براثر عدم آگاهی توی مشارکتشون به مباحث غیر برنامه ای ورود میکنند و در بعضی اوقات  نصیحت وارشاد میکنند یاروی مشارکت دیگران مشارکت میکنند
سهم من در این زمینه اینست  که سعی کنم خودم صحیح مشارکت کنم و تمرکزم روی خودم باشد و مشارکت دیگران رو نقد نکنم چون نقد من باعث میشه که وارد حریم و مشارکت دیگران بشم.
بله،گاهی این اتفاق میفتد که بدون توجه به سنتهای ماندگارما،اصول روحانی (چون تسلیم پذیرش فروتنی ....)ومتن خواندنیهای جلسه است.
من یادگرفتم که خوب گوش کنم(قسمتی ازمراقبه شخصی)ودرراستای هدف اصلی تمرکزم برروی مشارکت(صحیح)خودباشد.بخشی ازمشارکت صحیح هم گفتن تجربه ،اصول روحانی وکاربردآنها،مطالب نشریات ودادن آگاهیست که شاید باعث شودبعداز مشارکت (بدواشتباه)شخصی  دیگراینکاررابکنم.

در پمفلت گرداننده نوشته شده که در مورد بعضی از مسائل مشارکت نکنم و یکی از این موارد مشارکت نکردن بر روی مشارکت دیگران است .گاهگاهی چنین اتفاقی در گروه ما می افتد که نظر یا جواب مشارکت دیگران را بدهند واین امر باعث از بین رفتن فضای همسانی ،طبقه بندی،کلیشه سازی وخیلی از مسائل دیگر می گردددر انجمن به ما تاکید شده که مشارکتمان بر اساس تجربه ی شخصی خودمان باشدو تمرکزمان نیز بر روی تجربه ی خود.عدم فروتنی در من باعث ایجاد چنین قضاوتها وبرخوردهایی از طرف من می شود
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال ۲ آیا درجلسات ما افراد نظر یا جواب مشارکت دیگر اعضا را می دهند ، یا فقط بروی مش - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۲/۲۱، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان