امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12. برای بکارگیریِ اصولِ این سنت در تلاشهای گروه مان, چه کارهای مضاعفی می توانیم انجا
کاربرد این اصل در تاش گروهى باعث انسجام و کارایى تر شدن کارهاى گروهى میشود وقتى خودم را جزء کوچکى
از گروه میدانم نه کل گروه وقتى بدون انتظار و چشمداشت خدمت میکنم وقتى خودم را با اعضاى دیگر مساوى میبینم
و احساس برترى یا کمترى نمیکنم و غلو و بزرگ نمایى نمیکنم و نمیخواهم کار را به نام خودم تمام کنم و منافع شخصى
یا شخصیت پردازى را دنبال نمیکنم مسلمأ خدمات موثرترى انجام میدم و موثرتر واقع خواهم شداولین و موثرترین کارى
که من جهت پیشبرد هدف اصلى میتوانیم انجام دهیم رعایت. تمامى اصول اول توسط خودم و الگوسازى و ارزش گزارى
اعتقاداتم خود به خود باعث میشود من در جهت هدف اصلى گام بردارم
تمامی سنت ها در راستای بقای انجمن ودر نهایت بقای معتاد در حال بهبودی و رساندن پیام به معتاد در حال عذاب است
ما با رعایت سنتها پایداری و بقای انجمن و جاذبه انجمن را حفظ میکنیم و کمک میکنیم که انجمن مثل همیشه خوشنام
باقی بماند و وحدت بین اعضا در آن از بین نرود و بتواند به استقال در قالب گروه به تصمیم گیریهایش ادامه دهد و
بتواند از طریق همیشه مستقل بودن و خو کفابودن نیاز های خارج انجمن را به کارمندان خاص و مخصوصش رفع رجوع
کند و ما با عاریت ندادن انجمن به خود درآورده هایمان می توانیم جاذبع وخوشنامی انجمن را حفظ کنیم و یا سازماندهی
نکردن های و تشکیل دادن هیئت های خدماتی مسولیت مان را قبال انجمن حفظ کنیم وبا وارد نشدن به مباحث خارج تز
بهبودی و حفظ گمنامیمان در سطح رادیو و تلویزیون وترجیح دادن اصول به شخصیت ها در حفظ انجمن و جاذبه انجمن
سهیم باشیم سنتها با چهار چوبی که برای ما فراهم میکند کمک میکند که از جاده بهبودی فردی و گروهی خارج میشویم
و زندگیه ما ساده تر و بهبودی ما جذاب تر و دلنشین تر باشد چه برای خودمان چیه برا انجمن و چه برای اجتماع
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 12. برای بکارگیریِ اصولِ این سنت در تلاشهای گروه مان, چه کارهای مضاعفی می توانیم انجا - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۴/۱۷، ۰۵:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان