امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7-این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی رادرک کنم؟گمنامی چگونه کمک میکند تااین سنت رادرک
7این سنت چگونه کمک میکند تا گمنامی رادرک کنم؟گمنامی چگونه کمک میکند تااین سنت رادرک کنم؟چگونه گمنامی راتحت شرایط این سنت بکارمیگیرم؟
پاسخ
گمنامی سنت10کمک میکندتادرسطح فردی عقایدشخصی خودم راراجع به مسایل خارجی مثل سیاست مذهب اقتصادپزشکی حرفه ای وغیره تحمیل یاابرازنکنم وبصورت گمنامی باعقایدخودم کناربیایم گمنامی به من کمک میکندکه عضویت هیچ جنایتکاری راباطل نکنیم.کمک میکندتاازخودرهاشویم تاپیامNAرابرسانیم این همدلی مارا به حقیقت می رساندانجمنNAفقط گروه من نیست NAیک انجمن جهانی است من عضوکوچکی ازان هستم اصول من جهانی است وچیزهای جذاب مهمترندمن چه نقشی دراین جاذبه دارم ماهرروزدرجشن یکدیگرشرکت میکنیم.درانجمنNAبرای مقاصدشخصی مکانی وجودنداردبایدکل رادرنظربگیریم.
پاسخ
گمنامی سنت ۱۰بهم یاد میده که چهارچوب رو رعایت کنیم .هرچی رو که در naمیدونم پیش مسعول یا حرفه ای و... نگیم  مثل دعا و مراقبه یا در مورد پرهیز کامل اصلا صحبت نمیکنیم هرچی که احساساساتمان رو بالا و پایین میکنه رو بزبان نمیارم.صحبت کردن در مورد اینا یعنی وارد علم میشیم .همچنین در مورد اصول روحانی هم وارد بحث نمیشیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان