امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4-آیا تا کنون با اعضای دیگر NA در مورد مسایلی که به نظر می رسد بر روی NA تأثیر دارند،
4-آیا تا کنون با اعضای دیگر NA در مورد مسایلی که به نظر می رسد بر روی NA تأثیر دارند،مخالفت کرده ام؟تفاوت بین مباحث اجتماعی با بحث و جدل داخلی چیست؟چگونه از تاثیر گذاشتن عقاید خود بر روی NA در کل دوری می کنم؟
پاسخ
اگرپایبنداین سنت درداخل وخارج انجمن باشیم درامنیت کامل به سرمیبریم ماامدیم درموردروحیه زخم خورده خودصحبت کنیم نه دق دل خالی کنیم.تبادل نظروگفتگودرجلسات اداری ساختاری براثراصول ونحوه رساندن بهترپیامNAمیتوانیم نظروایده بدهیم راجع بهNGOهای دیگرهم همینطور.موضع گیری درموردبرنامه های خاص سازمانهای درمانی قانونی یاعقیده مختلف پرهیزکنیم نیازی نیست به بحثهای دیگردرموردعقایدخارجی مثل سیاسی اقتصادی مذهبی گوش دهیم مافقط درموردابزارهایNAصحبت میکنیم من درموردموضوعات عقایدی صحبت دارم ولی بایددرموردبهبودی درNAصحبت کنیم.
پاسخ
سلام
-آیا تا کنون با اعضای دیگر NA در مورد مسایلی که به نظر می رسد بر روی NA تأثیر دارند،مخالفت کرده ام؟بله -وقتی تشخیص دادم که ممکن است این موضوع که دارد اعلام می شود بر خلاف مصالح سنت ها است سعی کردم توجهشان را بر روی این نکته جلب نمایم.
-تفاوت بین مباحث اجتماعی با بحث و جدل داخلی چیست؟مباحث اجتماعی ومشکلات خارج از اعتیاد وبهبودی با مسله گردانندگی یک گروه بهبودی ویا تصمیم در مورد یک مساله ساختار متفاوت است.
-چگونه از تاثیر گذاشتن عقاید خود بر روی NA در کل دوری می کنم؟ با رعایت سنت ها وهمچنین اجرای اصول
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20
 سلام
-آیا تا کنون با اعضای دیگر NA در مورد مسایلی که به نظر می رسد بر روی NA تأثیر دارند،مخالفت کرده ام؟
بله. من مسائلی را که می دانم ممکن است در انجمن تاثیر داشته باشد را به مباحث کشیده ام.
-تفاوت بین مباحث اجتماعی با بحث و جدل داخلی چیست؟
مباحث اجتماعی خارج از اعتیاد و بهبودی است-بحث وجدل داخلی یا گفتمان جهت هم نظر شدن است.
--چگونه از تاثیر گذاشتن عقاید خود بر روی NA در کل دوری می کنم؟
من گفتمان را در شرایط بحرانی قطع می نمایم.از روی نشریات ویا اصول انجمن سخن به میان می آورم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان