امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7-درباره پل های ارتباطی بین این سنت با سنت های دیگر گفتگو کنید. این پل های ارتباطی چه
-درباره پل های ارتباطی بین این سنت با سنت های دیگر گفتگو کنید. این پل های ارتباطی چه چیز درباره گروه به ما می آموزد؟
پاسخ
این سنت هم مثل بقیه سنتها ارتباط تنگاتنگی با  21سنت دارد اگر نسبت به مسائل خارجی اظهار نظر کنم وباعث جنگ وتفرقه شوم قاعدتاً سنت
یک و اتحادی هم وجود نخواهد داشت ، اگر در مورد مسائل خارجی اظهار عقیده کنم مخاطبین و عامه مردم را در خصوص پیام معتادان گمنام دچار
اشتباه میکنم و سنت 5وپیامرسانی درست اتفاق نمی افتد و...سنت ده باسنت شش رابطه مسقیم داره وهمچنین مابقی سنتها هر زمان سنت ده رو با گفتار
یا رفتارمون زیر سوال ببریم قاعدتا تمام سنتها مخصوصا سنت شش رو نقض کردیم
گروه رکن اصلیه انجمنه پس باید سنتها در اون رعایت بشه چیزی که سنت ده روش تمرکز کرده خوشنامی انجمنه پس بهتره در گروه مشارکتم سالم
ودر چهارچوب21قدم و 21سنت باشه
سنت اول در تمام سنتها به وضوح مشخص هست .. وقتی ما سنت دهم را رعایت میکنیم آنوقت اتحاد بین اعضای ما نیز حفظ میشود .
در سنت سوم ما میگوییم هر کس که تمایل به قطع مصرف داشته باشد عضو ماست و این آزادی را به عضو برای انتخاب میدهیم و در مورد تفاوتها
صحبت نمیکنیم در سنت  21نیز میگوییم اعضا برای اینکه عقیده ای داشته باشند آزاد هستند ولی به نام انجمن که رسیدیم سکوت میکنیم
در سنت پنجم هدف ما مشخص هست و راهی که میبایست در آن مسیر حرکت کنیم واضح هست ..سنت دهم کمک میکند که به بیراهه نرویم
در سنت نهم ما غیر حرفه ای هستیم و هیچ ادعایی مبنی بر حرفه ای بودن نمی کنیم در این سنت نیز ما در مقابل اتفاقات و مسائل پیرامونمون خود را غیر
حرفه ای میدانیم ک نظری نمی دهیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان