امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال10_ آیا فکر میکنیم اگر زمان، انرژی و پول بیشتری اعانه کنیم، حق داریم تا نظراتمان
سوال10_
آیا فکر میکنیم اگر زمان، انرژی و پول بیشتری اعانه کنیم، حق داریم تا نظراتمان در تصمیم گیریهای
خدماتی تاثیر بیشتری داشته باشد؟ آ
پاسخ
قسمت الف
خیر بدلیل اینکه هدفم توانجمن مشخص کردم ونفس خدمات که همون عشق باعوض وکمک کردن به خودم است رایاد
گرفتم
آنچه که مسلم هست در انجمن معتادان گمنام همه در فرآیند تصمیم گیری سهمی یکسان دارند و هیچ گروه یا شخصی از
مرتبه بااتری برخوردار نیست حتی اگر منابع بیشتری را تامین میکند
قسمت ب
سعی میکنیم که این اتفاق نیفتد واگه عضوی قرار کمک بیشتری کند سعی میکنیم ازطریق سبد سنت هفتم گروه اقدام کند
بارعایت گمنامی قسمت ج
ب) تشخیص سهم عادانه با خود شخص است ولی ما میتوانیم اعضای گروه را تشویق کنیم اگر تمایل بیشتری برای اعانه
دارند آن سهم منصفانه خود را باشرکت در گروههای دیگر تقسیم کنند
قسمت ج :
بستگی به درک شخصی هرعضو از بهبودی شخصی داره بستگی به درآمد مالی و بهره ایی که ازبهبودی درک کردم
داره ولی تااوجایی که تونستم حمایت کردم واعضاراتشویق کردم به حمایت
ج) سهم عادانه یعنی اینکه حد توانم را برای خود اتکایی انجام دهم بدون اینکه گروهی را متکی به خود کنم و مقدار آن
توسط خودم بنا به نیاز گروه و آنچه خواست گروه هست تشخیص داده میشود.
پاسخ
سلام
خیر.من فقط باید خدمت کنم نه اظهار فضل.من هر چقدر خدمت کنم و یا اعانه کنم برای خودم است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin3 ، آریا داریوش
درود 
خیر ما همچين اختیاری نداریم و ما باید در راستای ۱۲ قدم و۱۲ سنت و۱۲ مفهوم خدماتی خدمت خود راانجام دهیم ن در راستای پول و ایده .
پاسخ
سلام

-همه گروه ها در خدمات و پیشنهادات و باقی مسائلی که لازم است برای اجرای سنت پنج در نظر گرفته شود مساوی هستند و پول بیشتر دادن سهم بیشتری ندارد...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان