امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12:احساس من نسبت به دعا کردن چیست ؟
سوال 12:احساس من نسبت به دعا کردن چیست ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۸
احساس وصل بودن به یک منبع قدرت است که در پناه او هستم و او از من مراقبت می کند . همچنین دعایک ابزار مناسب برای ارتباط با یک نیروی برترکه خارج از یک قدرت انسانی است و احساس شور ، شعف ، آرامش ، شادمانی و امید را در من بوجود می آورد .
پاسخ
احساس امنیت زیرا می دانم قدرتی چون خداوند همیشه در دسترس ودر پناه او هستم ..احساش اعتماد به نفس زیرا با وجود او از چیزی نمی ترسم ..احساس آرامش زیرا با وجود او احساس رضایت مندی وبی نیازی دارم .احساس فدرت که بزرگ ترین کمبود من است و می دانم که او دارد می خواهد به من ببخشد .دعا کردن خدا را تغییر نمی دهد بلکه دعا کننده را تغییر مثبت می دهد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، عباس23 ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۸
من از بچگی دعا کردن رو دوست داشتم
چون ضعیف بودم
همیشه فکر می کردم یکی حواسش به من هست
دعا کردن یعنی حرف زدن با یکی که خیلی زورش از من بیشتره
و زورش به همه می رسه
و میتونه هر کاری رو انجام بده
و کافی من ازش بخوام و سپاسگزارش باشم
و اگه چیزی نمیده
حتما وقتش نشده و من ظرفیتش رو ندارم
پاسخ
وقتی دعا میکنم احساس نزدیکی با خداوند میکنم و احساس میکنم دیگر تنها نیستم دعای صادقانه خواست مرا با خواست خداوند یکی میکند و احساس میکنم جزیی از کل هستم ترسهایم کنار میرود توقعات و خودخواهی کنار میرود ...
پاسخ
 سپاس شده توسط عباس23 ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۸
سلام
وقتی به دنبال چیزی هستی هستم در این روش ان را پیدا می کنم و احساس ارامش که در من بواسطه برقراری ارتباط با نیروی برتر شادی و احساس خوب وصل بودن دارم.
پاسخ
پاسخ
 سپاس شده توسط سالار44 ، فریبرز۶۵ ، omed44 ، حسین یاری ، حمید65 ، حـمـیـد ، ناظر۸
احساس وصل بودن، احساس امنیت، احساس روحانی، من وقتی دعا ومراقبه میکنم در واقع دوازده قدم روحانی معتادان گمنام را دارم تو زندگیم کار میکنم، گشتن بدنبال نیروی برتر ودرخواست کمک از طریق گفتگو با خدا وند میسر میشود
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، omed44 ، سالار44 ، فریبرز۶۵ ، حمید65 ، حسین یاری ، رسول۴۴ ، حـمـیـد ، ناظر۸
سوال 12:احساس من نسبت به دعا کردن چیست ؟(قدم۱۱)
دعا یا برای سپاسگذاری است یا درخاست کمک و راهنمایی .
من هر موقع در حین دعا کردن هستم احساس آرامش میکنم چون تمام وجودم با اصول روحانی عجین میشود .
دعاهای من اگر از سر خیرخواهی و خداپسندانه باشد احساساتم هم خوب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۸
سلام

-دعا از نظر من درخواست همفکری ونیز ارامش از نیروی برتر است که من را در مسیری که دارم بهتر راهنمایی نماید ودعا خودش کاری انجام نمی دهد این که باید انجام دهد من هستم با آرامش که از دعا کردن بدست می آورم...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۸
احساس وصل بودن داشتن پشتوانه محکم تنهانبودن برام 
نوعی تکیه گاهه ک حس قدرت ویک نواختی بادنیارابرام
فراهم میکنه حسی سرشارازانرژی شادی وداشتن نیرویی عظیم
وبی نهایت عاشق ومهربان که اماده است درهرشرایطی مراو
زندکیم رادربربگیرد واحساس ارامش بهم بدهد
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، یاسی ، ناظر۴ ، ناظر۸
احساس آزاد شدن و آرامش و اطمینان قلبی که من صاحب اختیاری دارم که تمام کارها رو میتونه درست کنه
احساس وصل شدن به بی نهایت نیرو
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۸
اینکه دیگه تنها نیستم پشتوانه ای محکم تر از خودم پیدا کردم که میتونم بهش تکیه کنم بدون هیچ گونه پیش زمینه ای بدون اینکه بخوام وقت قبلی بگیرم برا حرف زدن باهاش، بدون اینکه بخوام جمله بندی کنم بدون ترس از قضاوت شروع به دعا می کنم و مطمئن هستم که حالم خوب میشه
احساس سرخوشی و رهایی
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، کمال.ع ، ناظر۸
دعایعنی ارتباط باخداوند،وقتی بااوازروی بندگی وفروتنی ارتباط میگیرم،احساس میکنم که تمامی خصوصیات مثبت که اصول روحانی است درمن بینهایت میشود،ازدرون قدرتمندمیشوم،روحم آرام میشود،کمبودهایم درحین دعاکردن ناپدید میشود،انسانهای دوروبرم برایم ارزشمند میشوند،باخودم عشق میکنم وتمام وکمال خودم رامیپذیرم،داشته هایم مانندفیلم ازذهنم میگذرد،شکرگذاری ام رنگ ولعاب دارد،قلبم آرام می‌شود
ازاینکه هستم خوشحال میشوم،اینهافقط احساس امروزدعاکردن من است وهرچه بیشترباخداوندارتباط میگیرم بیشترحالم خوب میشودوگویی این حال خوب انتهایی ندارد
خداوندهمه ی همدردانم رادربهترین مسیرخودشان قراردهدوخودش راهنمای همه ی میباشد
آمین
التماس دعا دوستان عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۶ ، ناظر9 ، ناظر۸ ، ناظر۴
برای من دعا کردن که در واقع همان در میان گذاشتن مسائلم با خداوند مهربان و درد دل کردن و صحبت کردن و درخواست کمک از او میباشد باعث سرزندگی،اعتماد به نفس،عزت نفس و حس خوب وصل بودن میشود.
 و در زمان‌هایی که دعا انجام میدم احساس یکی شدن با خداوند یکتا بهم دست میده و حس حمایت شدن رو عز سوی خداوند به دست میارم و می‌توانم با آرامش بیشتر و فراغ بال به زندگی ام برسم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۸ ، ناظر9 ، ناظر۱۶ ، ناظر۴

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان