امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 24:چند مثال در مورد اینکه چگونه هدفمند و با وقار زندگی می کنید بزنید .
سوال 24:چند مثال در مورد اینکه چگونه هدفمند و با وقار زندگی می کنید بزنید؟
پاسخ
کارکرد قدمها به نوعی به میزان وقار و احترام به نفس من افزوده و مسیرجدید زندگیم را تحت تاثیرخودش قرارداده است . وقتی من پی به ذات الهی خودم می برم به خودم احترام می گذارم ، احساس رضایت درمن بوجود می آید و با وقار و احترام زندگی می کنم .

امروز من از طریق زندگی بر اساس ارزشهایم ، خدمت به دیگران ، انجام
مشورتهای فردی و اجتماعی ، نگرش به
زندگی از زاویه بهتر ، دست یابی به قابلیتهای فردی وبکارگرفتن آنها ، آزار نرساندن به دیگران ، دست برداشتن از
الگوهای رفتاری غلط ، ایجاد رابطه آگاهانه با خداوند از طریق بکارگیری قدمها ، زندگی هدفمند همراه با وقار و
احترام به نفس را تجربه می کنم .
پاسخ
رهجو شدن راهنما شدن گوش کردن تازه واردان پیام رسانی مسوولیت پذیری در زندگی اجرای درست وبدون کم وکاست انچه که به عهده ی ماست دعا کردن شکر گزاری خسارت نزدنو..........................
پاسخ
امروزه هدفمند وبا وقار وآبرومند زندگی میکنم.
دیگرجنگی ندارم ودرصلح وآرامش زندگی میکنم.خداوندابخاطر تمام داده هایت شکرگزارهستم.
پاسخ
دیگربایاری خداوندهیچگونه موادمخدر،الکل، روانگردان وهیچگونه قرص ومحرک های بیرونی استفاده نمیکنم ودراین راستابه دوستانم هم کمک میکنم،رفتارواخلاقم باخانواده ودوستانم خوب ودرست شده وسعی میکنم تمامی حوائج خانواده را رفع کنم ودرمشکلات دوستانم درحدتوان به آنهاکمک کنم، پول ومال حرام نمیخورم ودرمسیرنادرست گذشته ام قدم برنمیدارم،روابطم کاملا انسانی ومنطبق بااصول میباشد،خصوصا روابط جنسی ام،دست ازخودمحوری برداشته ام ودیگردرحق کسی اجحاف نمیکنم،مشورت میکنم ومشورت پذیرهم شده ام،امروزه از زیباترین زوایابه زندگی واطرافیانم نگاه میکنم ودیگرآنهاراکنترل ودرباره آنهاقضاوت وسرزنش نمیکنم، ظاهرم شیک وتمیزشده است،برای هر روزم برنامه ریزی دارم،درجلسات بهبودی بطورمرتب شرکت میکنم واحساسات روزانه ام رامشارکت میکنم،باراهنماو رهجویانم درتماس دائم هستم،ورزش میکنم،مطالعه روزانه دارم،پس انداز مالی دارم،به قوانین احترام میگذارم وآنهارا رعایت میکنم،روابطم را اصلاح کرده ام، بی هدف وباری به هرجهت زندگی نمیکنم،سعی میکنم بخودم ودیگران خسارت واردنکنم وصدمه نزنم،نیاز و احساسات اطرافیانم رادرحد توانم درنظر میگیرم وکارهایم رابادقت ومسئولیت کامل انجام میدهم،درحال رشدروحانی ومعنوی ومادی خوبی هستم،بخودم و دیگران احترام میگذارم وسعی میکنم درکارهای دیگران که بمن مربوط نیست دخالت نکنم
پاسخ
سلام
خواندن قدم ها و شرکت در جلسات و درخواست کمک و مشورت در اجرای اصول انجمن و مشارکت در جلسه و با خواست خداوند منطبق بودن.خود محوری نکردن.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
*کارکرد قدمها به نوعی به میزان وقار و احترام به نفس من افزوده و مسیرجدید زندگیم را تحت تاثیرخودش قرارداده است ..*

*وقتی من پی به ذات الهی خودم می برم به خودم احترام می گذارم،،،*

*احساس رضایت درمن به وجود می آید و با وقار و احترام زندگی می کنم .*

*امروز من از طریق زندگی بر اساس ارزشهایم ،،،،،*
*خدمت به دیگران ،،،،،*
*انجام مشورتهای فردی و اجتماعی ،،،،،*

*نگرش به زندگی از زاویه بهتر ،،،،،*

*دست یابی به قابلیتهای فردی وبکارگرفتن آنها ،،،،،*

*آزار نرساندن به دیگران ،،،،،*

*دست برداشتن ازالگوهای رفتاری غلط ،،،،،*

*ایجاد رابطه آگاهانه با خداوند از طریق به کارگیری قدمها ،،،،،*

*زندگی هدفمند همراه با وقار واحترام به نفس را تجربه می کنم .*
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، Darush sistan
سلام

- با داشتن برنامه در زندگی هدفمند هستم.من با رفتن به جلسات وقار خود را حفظ می نمایم وبا نوشتن تراز 4 به خودم احترام می گذارم...
پاسخ
برنامه دارم شغل ابرومندخانواده دراجتماع اعتباروابرو
تومحل کارباهمه خوب ومهربانم خوش قولم
خوش حسابم بچه های خوب ولایقی
تربیت کردم درکا صداموناتابحال ببدی کسی
نشنیده ابرومندیداصل بزرگیه
پاسخ
وقتی طبق خواست خداوند حرکت میکنم هم وقارم بیشتره هم هدفمند میشم و زندگیم میره سرعت بهتری در زندگی داره

مثال هدفم میشه تربیت درست بچه هام...رفتارم بهتر میشه به عواقب کارهام فکر میکنم
هدفم میشه خدمت ...سعی میکنم کار درست با نیت درست انجام بدم
توی انتقادی که ازم میشه از کوره در نمیرم مقابله نمیکنم
غیبت نمیکنم 
سکوت میکنم 
هدفم میشه انسان بهتری بشم و این منو باوقار میکنه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان