امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 13:چه چیز باعث حضور مستمر من در جلسات واعتمادم به برنامه NA است ؟
سوال 13:چه چیز باعث حضور مستمر من در جلسات واعتمادم به برنامه NA است ؟
پاسخ
حضوردرجلسات هم یکی از ارکان بهبودی من است که کمکم می کند تا بهبودیم رابطورمستمر و موثردنبال کنم .

قلب na ازطریق کمک یک معتاد به معتاد دیگر درطپش است که فقط باحضوردرجلسات امکان پذیراست .

همچنین ایجاد حس همسانی وعشق
وامید دروجودم دلیل دیگری است که
مرابه جلسه می برد .

گاهی به جلسه می روم وپیام را دریافت می کنم و بعضی مواقع پیام رامی رسانم واینها باعث بهترزندگی کردن من می گردند .
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14
رساندن پیام و گرفتن پیام من برای اولین بار در جلسات با برنامه آشنا شدم و به مرور باور کردم برنامه کار میکند من پیام را در جلسات گرفته و میگیرم و همینطور پیام را در انجمن میرسانم من راهنما را در جلسات پیدا کردم و رهجو گرفتم و همه اتفاقات در جلسات برای من افتاد من آنچه را که نیاز است که همان پیام تجربه عشق و امید است در جلسات گرفته و خود را به اصول برنامه تسلیم میکنم برای همین به طور مرتب در جلسات شرکت میکنم و همیشه پیامی جدید میگیرم و برای امروز پاک میمانم هربار که در جلسه شرکت میکنمجوابهارا میگیرم و حال و احساساتم خوب میشود
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر14
وقتی دیدیم زندگی من روز به روز از زمان ورود به انجمن و جلسات ، بهتر شد ، وقتی که با حضور در جلسات انرژی می گیریم ، وقتی که مشارکت می کنم و سایر اعضاء به مشارکت
من گوش می دهند و اینکه با حضور در جلسات به آرامش می رسم و خدمت می کنم . وقتی اتحاد اعضای NA را در جلسات دیدیم ، همه اینها باعث حضور مستمر من در جلسات NA
می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14
داریوش معتاد
تغییرات مثبت و تغییر نگرش من به مشکلات و مسائل باعث شده که من به برنامه اعتماد داشته باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، محمد خدمتگزار ، ناظر14
باحضورمستمردرجلسات بهبودی وباوری که نسبت به انجمن پیداکرده ام، باعث شده درزندگی جدیدم دیگرجایی برای تنبلی وباری به هرجهت زیستن وجودنداشته باشد.
باحضورمنظم درجلسات پاک میمانیم ویادمیگیریم ازاصول روحانی در زندگیمان چگونه استفاده کنیم و از اصولی همچون،امید،تسلیم،پذیرش صداقت، روشن بینی،تمایل،ایمان،اعتماد،صبر، فروتنی ومهربانی بهره ببریم.
باحضوردرجلسات ازاینکه کاردرست را انجام میدهیم احساس شادی وشعف پیدامیکنیم،ازتنهایی بابیماری دور میشویم احساساتمان راصادقانه مشارکت میکنیم،وبه مشارکت وپیامهای دوستان بهبودی گوش میدهیم،دیدن کمک یک معتادبه معتاددیگر امیدوارترمان کرده ومارادر راهمان ثابت قدمترمیکند،همچنین توان بیان احساس خوب وبدمان راپیدامیکنیم فرصت خدمت کردن به یک تازه وارد ویایک دوست بهبودی رابدست میاوریم.
حضوردرجلسات باعث میشودتادریچه افکارمان بازترشودواززاویه زیباتری به زندگی نگاه کنیم،وازلحاظ معنوی و روحانی نیزتروتازه وشاداب شویم یاد گرفتم فقط برای امروز زندگی کنم.
ماامروزقادریم اززندگی وبودن با اطرافیانمان وطبیعت لذت ببریم،با حضور درجلسات به یک آرامش وتعادل نسبی میرسیم ومیل به پاکی وبهبودی درمابیشترمیشود،بادیدن وحس کردن رویدادهای قشنگی که برای ما ودوستانمان اتفاق افتاده است تمایل به تغییر درمابیشترمیشود،هم تغییرات درونی وروحانی وهم تغییرات بیرونی وظاهری.
باحضوردرجلسات ازفعال شدن مرضمان جلوگیری میکنیم وازدرگیرشدن باافکار مخرب،نواقص،وابستگی ها وبیماریمان پرهیز میکنیم،احساس برابری ویکی شدن با بقیه همدردانمان را پیدا میکنیم واز احساس تفاوت بادیگران دست برمیداریم،ازتجربیات همدردانمان استفاده میکنیم وبارساندن پیام بهبودی به دیگر دوستانمان روح وروانمان راپاکسازی میکنیم،مادرجلسات شرکت میکنیم وخودرابرای خدمت دراختیارخداوندو انجمن قرارمیدهیم، ماباسپاس ازخداوند وبه رایگان وقت وخدمات وآنچه راکه دراین انجمن یافته ایم باعشق تقدیم دوستان همدردمان میکنیم.
ودرآخربه این اعتماد و باوررسیده ام که رفتن به جلسات واقعأ برایم کار میکند
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، محمد خدمتگزار ، ناظر14
سلام
این که جلسات به من کمک کرد تا بتوانم بهبودی ام را دنبال کنم زندگی و احساسات و مسائلی که در زندگی دارم را به مشارکت بگذارم و جلسه این کمک به من کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر14
درود به دوستان همدردم

با دیدن معجزاتی که برای من و دوستانم در جلسه اتفاق افتاد، ایمان و اعتمادم روز به روز به NA بیشتر شد. با دیدن تغییرات مثبتی که در گفتار و رفتار و همچنین طرز تلقی من و دوستانم ایجاد شده، امیدم به ادامه این روند بیشتر شد. روندی که با شرکت در جلسات محقق خواهد شد.

علل حضور مستمر من در جلسات:
پاک ماندن، پیام گرفتن و همچنین پیامرسانی (پیام عشق، نیرو و امید)
در جلسات حضور نیروی برتر، تجربه و پیامهایی که زندگی من را متحول میکنند، را همیشه احساس میکنم.

بهترینها برای شما
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر14
برای من امروزترس ازلغزش بشدت قبل نیست
هدفم ازشرکت مرتب درجلسات امروزتداوم پیام 
رسانی گروهی حفظ ونگهداری تازه واردان وارامش
وبیداری خودم است
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، یاسی ، راکی ، ناظر9 ، ناظر14
 سلام
من وقتی وارد جلسات شدم 
احساس کردم که همانند دیگران هستم و نقاط مشترک زیادی در جلسات با اعضاء دیگر دارم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر14 ، ناظر۴

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان