امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 21:چگونه اصل روحانی عشق بدون شرط را دررابطه با معتادانی که سعی می کنم به آنها ک
همانطور که تازه واردین مهمترن، اعضای قدیمی هم به همان اندازه با اهمیت هستند ما نباید فراموش کنیم که آن عضو قدیمی با هر مقطع پاکی باز به اندازه همان عضو تازه وارد به احترام و عشق نیاز دارد گاهی یک تماس ساده با یک عضو و دعوت آن فراتر از عشق است چیزی مثل نجات دادنش از عاقبت تلخه. بقای ما به بقا همدیگر بستگی دارد و زمانی یک جلسه فضای با عشق و احترام توش باشه بدون شک همه اعضا با اتحاد در راستای هدف اصلی در حرکت هستن ،زمانی که به این درک برسم که همه یک هدف مشترک داریم تمام سعیم بر این است که کمکم براساس نیت خیر باشد یعنی دنبال عوض کمکی که میکنم نباشم، همیشه تو خدماتم تراز بگیرم که زیر بنای این کمک آیا نیت خیر هست، بررسی کردن خودو صحبت با راهنما به صورت مرتب و موثر بهترین تمرین برای در چرخه ماندن عشق دادن بدون شرط و از خودگذشتگیه چون محور من فقط خواهان کمک زیر بنادار هست محور من خواهان دریافت عوض  آنچه ارائه میدم هست و بیدار ماندن توسط قدم ها و در چرخه قدم ها زندگی کردن  بدون شک بی تاثیر نخواهد بود، 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 21:چگونه اصل روحانی عشق بدون شرط را دررابطه با معتادانی که سعی می کنم به آنها ک - توسط rahman28 - ۱۴۰۲/۷/۱۷، ۰۸:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان