امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه خدمتگزاران روابط عمومی
Heart 
سوال مختص خدمتگزاران روابط عمومی 

آیا تجربه خدمت در کمیته روابط عمومی دارید ؟ تجربه خودتون راشرح دهید.
پاسخ
سلام
چند سال قبل از طرف ناحیه برای معرفی انجمن تو هفته بسیج همراه یک عضو اقا وبانو به بسیج یک شهرستان رفتیم.اونجا منتظر بودیم بسیجی های سن و سال دار ببینیم.اما وقتی اونجا رفتیم با چند صف دانش آموز روبرو شدیم.متعجب از فرمانده بسیج سوال کردیم که مخطب ما کیه.فرمانده بسیج گفت که این ها اکثرا میرن برای خانواده هاشون مواد میخرن میارن مدرسه ظهر میبرن خونه.خیلی سخت بود ما عادت داشتیم مخطب بزرگسال باشه .بالاخره وقت خواستیم و از اون عضو بانو خواستیم نحوه صحبت کردن با مخاطب سن کم بهمون بگه.بعد با زبانی ساده در حد دبستان و راهنمایی با اونها صحبت کردیم در اخر پمفلت های معتاد کیست و خوش امدید و...بهشون دادیم تا ببرند و برای خانواده هاشون بخونند.مخاطب ما تو هر سن و شخصیت است و ممکنه قابل پیش بینی نباشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط hooria ، admin ، حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ssaeedg
(۱۴۰۰/۷/۱۵، ۰۷:۳۹ صبح)Nazer 1 نوشته است: سوال مختص خدمتگزاران روابط عمومی 

آیا تجربه خدمت در کمیته روابط عمومی دارید ؟ تجربه خودتون راشرح دهید.
یکی از خدمات روابط عمومی برگزاری غرفه های اطلاع رسانی هستش که من چندین بار لیاقت خدمت در این غرفه ها نصیبم شد
سری اولی که رفتم با اینکه آموزش دیده بودم با لباس استین کوتاه رفته بودم اونجا مسول غرفه ها ( روابط عمومی ) برخورد فوقعلاده ای با بنده داشت
اگر اون روز من رو سرزنش میکرد یا برخورد نامناسبی با من داشت مطمیینن من دیگه دور میشودم ولی اون روز کلی چیز یاد گرفتم و همچنان در آن کمیته خدمت میکنم  Heart
پاسخ
با سلام 
تجربه خدمت در روابط عمومی باعث رشد شخصیت من در اجتماع شد و شرکت در اطلاع رسانی و دیدن آموزش های لازم بر اساس چپتر ها باعث شد که نه تنها در معتادان گمنام بلکه در زندگی شخصی نیز از این فنون روابط عمومی بهره ببرم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان