امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انگیزه ها
درک شما از  انگیزه ها چیست؟
پاسخ
داشتن تمایل واشتیاق   داشتن  نیت خیر  در انجام کاری باعث میگردد من یکسری مسئولیتها با برنامه ریزی انجام دهم وهدفی دنبال کنم  مجموع اینها هم انگیزه محسوب میشود 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر2 ، Darush sistan
سلام
برای هر هدفی و هر مرحله ایی در بهبودی نیازمند انگیزه است.شکلی از امید به پیشرفت و تعالی که در زندگی بهبودی ام باید به کار گیرم.هدفی که انگیزه هایم را برای آن برسی می کنم.مانند خدمت کردن انگیزه هایم برای خدمت در گروه مشخص کرده و به این هدف تعالی می بخشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر2
(۱۴۰۰/۱۱/۱۱، ۰۶:۰۹ عصر)ناظر5 نوشته است: درک شما از  انگیزه ها چیست؟
سلام 
انگیزه یعنی ایجاد علاقه کردن .با مشارکت های سازنده ودادن عده آزادی به تازوارد و رعایت امنیت جلسات میتونم اتیش اشتیاقیه تازه وارد رو شعله ور کنم وبه این خیلی خیلی توجه داشته باشم که یه تازه وارد به مشارکت ها ورفتار اعضا توجه میکنه واین رو در نظر داشته باشم یه تازه وارد یه خون تازه در رگهای NAجاری میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، ناظر9 ، حـمـیـد
سلام
دردهای زیادی در زندگی است.از دست دادن عزیزان و از بین رفتن سرمایه و اختلافات خانوادگی اما یک سری چیزهایی هم وجود دارد که متفاوت عمل میکند و به جای نگرانی و ترس امید و هدف مند بودن را ترویج میدهد.انگیزه زندگی بهتر انگیزه شغل بهتر انگیزه داشتن بر اساس روحیات ما است ما در خود به وسیله اصول روحانی انگیزه زندگی به روال برنامه ایجاد می کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر2
انگیزه یعنی هدف یعنی قدرتی که مرابه
حرکت وواکنش وامیداره انگیزه برام
معنی تمایل شدیدومیده
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان