امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، admin ، ssaeedg ، ناظر14
سلام خدمت درکمیته نشریات حساس ولی خیلی تاثیرگزاره درکل زندگی ودربیشترامورزندگی مارومنظم میکندمالی وغیرمالی
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، ناظر11 ، حـمـیـد ، shapor z ، ssaeedg ، ناظر14
باسلام وقتی این خدمت راانجام میدادم مسئولیت پذیری روی یادگرفتم تموختم که حساب کتاب ودخل وخرج روانجام دهم وقت بیشتری برای مطالعه نشریات گذاشتم وهمیشه سعی کردن قبل ازجلسه نشریات روبرمیزنشریات بچینم ودرپایان جلسه نشریات رومعرفی کردم همیشه بروزبودم بابت نشربات
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، shapor z ، admin ، ناظر14
کتابها و نوشته‌هایی که توسط معتادان در حال بهبودی برای معتادان جهت آگاهی و شناخت ماهیت بیماری اعتیاد نوشته شده است و چکیده‌ای از تجربه معتادان گمنام است (کتاب پایه)

این نشریات توسط کمیته ترجمه: ترجمه شده و بعد از تأیید توسط مسئولین نشریات بین گروهها پخش و در جلسات NA در اختیار تازه‌واردان قرار می‌گیرد.
خدمت کردن به عنوان مسئول نشریات باعث شد فرهنگ کتابخوانی و نشریه خوانی را یاد بگیرم و یا با این موضوع آشتی کنم . تجربیات دست اول معتادان رو در اختیار بگیرم و یه دوست خوب و همیشه در دسترس به نام نشریات را پیدا کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، ssaeedg ، عباس23 ، ناظر14
تجربه فوقعلاده خدمت با عشق
اینکه منبع ای در خدمت اجتماع بودن وقتی این خدمت رو انجام میدم مسولیت پذیر بودن رو یاد میگیرم
دخل و خرج رو حساب کتاب کردن رو یاد گرفتن
وقت گذاشتن برای دیگران و یاد گرفتن از ان ها
هم صحبت شدن با افراد مختلف و گوش کردن به صحبت ان ها و تجربه را تجربش نکردن
خواندن نشریات و به مشارکت گذاشتن انها در جلسات
مثال خواندن برگه یک راهنما برای جلسات NA به من یاد داد که از اولی که وارد جلسه میشم تا اخر جلسه چیکار کنم از سکوت اول تا سکوت اخر 
خواندن برگه ایا من معتاد هستم به من اموخت که بهانه و دست اویز نداشته باشم
به معتادان گمنام خوش امدید به من ام‌خت که در جلسات وام یا ماشین نمیدن و فقط از روی عشق خدمت میکنند
نشریات خواندم و صداقت تمایل و روشن بینی را برای اولین بار در طول زندگیم امتحان کنم 
به من اموخت که نیروی برتر از نیروی خودم است که به من کمک میکنه
اولین باری که به من اعتماد شد در انجمن معتادان گمنام بود اولین خدمت من که در گروه داشتم و چه حس فوقعلاده ای بود که کسانی که من  را نمیشناختن به من اعتماد کردند و این خدمت  را به من دادند
تمام مطالب تجربه ای شخصی بنده بود
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، toobchi ، ناظر14
درود به دوستان خوبم 

من خدمت های مختلفی در an داشتم ولی مسول نشریات خدمتی متفاوت هست 

نشریات ما حاصل از تجربه همدرد های مان هست که در بعضی از مواقع یک جمله یا یک خط از یکی از نشریات ها خیلی برای من کارای دارد. 
نشریات ما. مرجع نهای ما نیستن بلکه نشریات منبعی پر ارزش برای ما هست.،.
 ومن در جلسات با توجه به جو جلسه و اعضا کتاب های متفاوتی رو معرفی میکنم و پاراگرافی از آن رو میخونم که مناسب باشد. 
تا توجه تازه وارد جلب شود به آن نشریه و اعضای دیگر 
من در این خدمت مسولیئت پذیری را تمرین کردم 
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ssaeedg ، mosafer8707 ، ناظر20 ، ناظر14
با سلام 
با توجه به اینکه مرجع نهایی ما بعد از خداوند نشریات میباشد و در سنت 12 یادآور شده است که اصول را به شخصیتها ترجیح دهیم پس انتخاب یک خدمتگزار بسیار مفید در قسمت نشریات گروه اهمیت دارد کسی که به خوبی آگاهی داشته باشد از نشریات و بتواند به خوبی در جلسات نشریات را معرفی کند ( که من کمتر کسی را دیدم که این کار را بکند ) لذا نیاز است به طور مرتب برای این خدمتگزاران کارگاههای آموزشی برگزار گردد و روش معرفی نشریات تهیه و فروش نشریات در گروهها را آموزش ببینند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر20 ، ناظر۱۶
با سلام

من بعنوان خدمتگزار این قسمت در شورای ناحیه یک دوره خدمت کردم و بسیار تجربه کسب کردم در مورد نشریات و چیپ و سکه و اقلام موجود در NA و همچنین بواسطه خدمتم و آگاهی از نشریات بالجبار به مطالعه نشریات پرداختم و همین کار باعث شد آگاهی من از نشریات و مطالب بالا برود و انگیزه ای شد تا همیشه نشریات را مطالعه کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر20 ، ناظر۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان