امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه برتصمیم قدم سوم ازطریق کارکردقدم قدم پنج تاکید می کنم؟
تجربه
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر6
سلام
در قدم سوم من تصمیم گرفته ام که کاری را انجام دهم تا تغییرات را در زندگی ام شروع نمایم این تغییرات با اجرای قدم 5 واقرار به مسیر اشتباهی که دارم میروم میسر می گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر6
سلام ..
 من با شروع کارکرد قدمها یک کاری خارق العاده و متفاوت در زندگیم را شروع کردم . در قدم سوم هم من تصمیم گرفنم یک روش جدید ارتباطی با خداوند را شروع کردم که برایم نا آشنا بود . در قدم پنجم هم همین اتفاق دوباره افتاد کاری خارق العاده و متفاوت .. و من در ارتباط جدید با خداوند تصمیم به پاکسازی درونم از ناخالصی ها گرفتم و موانع سر راه ارتباطی ام با خداوند را برداشتم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، قدرت
سلام

قدم سوم تصمیمی است که من لازم است بگیرم وشروع تفکر من درباره اقدامی است که در قدم های بعدی می خواهم داشته باشم.پس اگر این تصمیم را می خواهم به عمل بگذارم باید شروع به اقرار اشتباه نمایم تا راه را برای خودم به جهت بهبودی وتغییر تفکر باز نمایم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حـمـیـد ، قدرت
همه قدمهابرای من اقراربودبه عجزناتوانی
دیوانگی اعتیادواراده مخرب خودم
درتمام این قدمهابه نیروی برتروخداونداقرارکردم
که برای زندگی چه باموادچه بدون مواد
مشکل دارم سپردن اراده به خداوندواعتمادبه او
نیازمندتلاش وقدرت وشهامت داشت واین کاربانوشتن
درقدم چهارم واقراردرقدم پنجم شکل وسمت
وسوگرفت
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، یاسی ، یثنا ، قدرت
سلام.قدم سوم شاید سخت باشه بگیم همه چیز را سپردم. اول از روی ترس هست یا از روی عشق و آگاهی واین سپردن یک عملکرد همانامشورت با راهنما دوستان بهبودی دعا کردن واز سر راه خداوند کنار رفتن است.ممنون که شما هارو دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی1 ، قدرت
سپردن اراده بخداوندی ک من درک میکنم یعنی واگزارکردن وسپردن تمام درون وبیرونم به نیرویی که میخواهدازمن محافظت کندبرای سپردن غیرقابل اداره بودن زندگیم بایدچگونگی دقیق خطاهایی راکه مانع ارامش وحفظ بهبودیمه بخداوندی که عاشق ومهربانه بسپارم ودرقدم پنجم این فراینددوباره برایم اغازپیشودبصورت عملی تروکاربردی ترازقبل
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی ، یثنا ، قدرت
سلام
یاد اوری وتاکید بر مصمم شدن من  برای اعتماد به نیرو برتر تا قویتر این قدم را بردارم.ویاداوری میکند که تو تنها نیستی ونترس خدا هست.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان