امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار این کمیته چیست؟ چالش ها و ظرفیت های این کمیته چه چیزهایی میتوانند باشند؟
کار این کمیته چیست؟ چالش ها و ظرفیت های این کمیته چه چیزهایی میتوانند باشند؟
پاسخ
برای دیدن مطالب جالب پیام بهبودی به روی لینک زیر بزنید

فصل نامه پیام بهبودی
پاسخ
سلام وقتتون بخیر وشادی          هدف کمیته فصلنامه جمع آوری پیام امید اعضا در قالب مشارکت ها و تجربیات اعضای انجمن و کمیته های فرعی منطقه ایران و به تناسب رویدادها و اطلاع رسانی و جمع آوری خبر و گزارش همایشهای داخلی و فرا منطقه و جهانی و مصاحبه با اعضای با تجربه و طراحی ومرتب سازی بر اساس مطالب ارسالی و چاپ آن و رساندن به دست اعضای انجمن معتادان گمنام میباشد.

و بیشترین چالش این کمیته کمبود مطالب ارسالی از طرف اعضا میباشد
پاسخ
سلام داریوش معتاد
زمانی بود که بعد لغزش تو زندان بودم خسته بودم.یک کتاب پایه نظرم جلب کرد منتظر شدم تا صاحب کتاب امد و من دوباره وصل شدم.انجا در جلسات پنل انجمن هفتگی بود شرکت میکردم و روز ازاد شدن هم یک دفترچه ادرس جلسات دستم بود و به اولین جلسه رفتم.
#یکی از چالشها قاطی کردن اطلاع رسانی و پیام رسانی.
#خدمت و حرکت خدماتی باید برایش وقت گذاشته بشه که اکثر اعضاء این کار کمتر انجام میدهند.
#شلوغ کاری شرکت کننده ها در پنل
#هماهنگی های ورود و خروج در زندان و مجوز ها
#ارتباط با پزشکان که گاها از دیدار ما خوشحال نمی شوند
#باکس نشریات و تفاوت ان در هر شهر
پاسخ
 سپاس شده توسط admin1 ، آریا داریوش
سلام ، وظيفه اين كميته رساندن پيام معتادان گمنام به معتادانى است كه دستررسى به جلسات ما را ندارند و در مراكز نگهدارى معتادان اقامت دارند كه مى تواند شامل زندانها ، بيمارستانها و ساير مراكز شوند . چالش هايى كه ما در ناحيه مان با آن روبرو بوديم شامل دو بخش ، اول زمانيكه كميته تازه شكل گرفته بود و منابع لازم جهت آموزش اعضا را در اختيار نداشتيم ، سال ١٣٩٣ و پنل ها را سليقه اى برگزار مى كرديم كه بعد از چاپ كتاب راهنما برطرف شد ، بعد ها شامل حمايت نكردن اعضا از جلسه هماهنگى و درون كميته اى ، برگزارى پنل در مراكز ترك سر پايى و كلينك هاى ترك اعتياد كه تبديل به چالشى بزرگ شده بود و خيلى طول كشيد تاربر طرف شد ،   
پاسخ
سلام
یک سرس نشریات در انجمن هستند که برای تمام مناطق چاپ شده مانند کتاب پایه.اما به جز کمیته های خدماتی ما نیازمند اطلاع از وضعیت و شهر خودمان هستیم و این نیاز و تجربه در مجله پیام بهبودی به زبان خودمان و با اصطلاحات خودمان چاپ میشود و برایمان از تجربیات و نحوه اجرای اصول در کشور خودمان صحبت می کند و مطالب ان را نیز خودمان بر اساس نیازمان چاپ می کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان