امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی
سوال۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی زمان تغییر میکنند ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
حضور و شرکت در جلسات بهبودی و اداری گروه،خدمت در ساختار خدماتی
گسترش پیام معتادان گمنام
عدم توجه به تفاوتها در بین اعضا
رعایت گمنامی
حفظ و گسترش رابطه با اعضای جدید گروه و خوشامدگویی یکسان

با توجه به رشد در برنامه معتادان گمنام مسئولیت ما نیز تغییر میکند ،ترتیب دادن کلاس های قدم، سنت و مفاهیم خدماتی
گردانندگی کارگاههای آموزشی ،افزایش سهم خود در ارائه خدمات
الگو بودن و تمرین اصول روحانی با عملکرد داشتن همچنین افزایش سطح آگاهی و دانش خود از اصول برنامه نشانه هایی از افزایش مسئولیت من در طول دوران بهبودی است
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، sepher1877 ، حـمـیـد ، Saghar d ، ناظر9 ، Rezaakbar
سلام
عضو بودن در انجمن معتادان گمنام یک هدیه از طرف نیرو برتر هستش عضو بودن وعضو ماندن سخت هست یک عضو انجمن معتادان گمنام یک سری ویژگیها دارد مثلا حضور مرتب در جلسات بهبودی جلسات اداری خانگی سنت۷ کارکردقدم تسلیم برنامه ۱۲قدمی داشتن راهنما ایا بعد از مدتی پاکی همچنان من این کارها رو انجام میدهم پس باید مثل روزهای اول امروز هم یه سری کارها انجام دهم جهت عضو ماندن در برنامه معتادان گمنام....بعد از مدتی در برنامه مسوولیت ها همان هست ولی چگونگی اونها منفاوت.....
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، sepher1877 ، حـمـیـد ، Saghar d ، ناظر9
من در همه جابایدفکرکنم که یک انجمنی هستم،حفظگمنامی،رازداری،تمرین درستکاری وخدمت عاشقانه مسئولیت من این است که قبل وبعدجلسه حضور داشته باشم،مشارکتذسالم بکنم،تبلیغ راهنمانکنم،دربرابرسبدهفتم مسئولیت داشته باشم.هرچه زمان پاکی مابالابرودمسئولیت های ماوخدمات ماتغییرمیکندماآمادگی داریم تاواکنش تفرقه انگیز نشان دهیم یاممکن است بیماری راباببماری جواب دهیم اما به جای آن بایدعشق و مهربانی رانمرین کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9
مسئولیتها:دنبال کردن بهبودی شخصی_مسئول حفظ ماهیت روحانی  NAبودن_داشتن گروه خانگی_احساس تعلق کردن و از تعهد به مسئولیت پذیری رسیدن_خود را جزئی از کل دانستن_ایجاد فضای امن_جذب و حفظ اعضا_همکاری و هماهنگی_رهجو و راهنما شدن-به روز بودن و آگاهی از نشریات و رویدادهای انجمن

هرچقدر درک ما از اصول روحانی بیشتر میشود همانطور مسئولیت پذیری ما ارتقا می یابد_تعهد و مسئولیت تاریخ انقضا ندارد
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Saghar d ، ناظر11 ، admin ، ناظر9
سلام
من باید بهبودی شخصی ام را دنبال کنم و برای اجرای اصول تلاش کنم.کمک به حفظ ماهیت روحانی و غیر حرفه ایی انجمن و البته ممکن است در اوایل بهبودی زیاد متوجه این اصول نباشم ولی پس از کارکرد قدم ها و سنت مفاهیم به همان نسبت مسئولیت بیشتری را باید بپذیرم زیرا که حال من نسبت به اصول انجمن و همچنین اجرای آن آگاهی بیشتری دارم و مسئولیت سنگین تری ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
درود 
مسولیت من شرکت در جلسه بسته و حمایت کردن جلسه اداری وحمایت کردن سبد سنت ۷ خدمت کردن در گروه‌های انجمن‌ معتادان گمنام ن فقط توی یک گروه حفظ گمنامی اعضا 
وبعد از کسب تجربه  خدمت کردن در ساختار خدماتی .شورا و ناحیه وحتی منطقه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
مسیولیت من بعنوان یک عضودرانجمن رعایت حریم وسنتهاومفاهیم وقدمهاست پاک ماندن ومسیربهبودیوباکارکردقدمهاپیمودن شرکت مرتب درجلسات حمایت سنت سبدهفتم رعایت گمنامی فردی مخالف ولی ناسازگارنبودن ودرکل خدمتگزاربودنه یعنی همانطورکه عضویتموحفظ میکنم پیام رسان درمواردجمعی وگروهی ساختارهاگروههاودرخدمت تازه واردان بودن ودراجتماع رعایت خوشنامی انجمن وهمچنین گمنامی شخصی خودم بودن است
پاسخ
سوال۶ - مسئولیت های من به عنوان یک عضو معتادان گمنام چیست ؟ آیا این مسئولیت ها در طی زمان تغییر میکنند ؟(سنت ۱)
مسؤلیت من هم در قبال خودم هست و هم گروه خانگیم و هم ان ای درکل.
مسؤلیت من مراقبت از بهبودی شخصیم و بازپس دادن آنچه که به رایگان دراختیارمن گذاشته شده،حمایت فضای بهبودی،حمایت جلسه ازلحاظ مشارکت و کمک به سبد، قرار دادن اتحاد در رأس تمامی امور،مسؤلیت من داشتن جاذبه است، حمایت ازتازه واردین و بقیه همدردانم،خدمت در راستای هدف اصلی و بقای معتادان گمنام میباشد.
اساس این مسؤلیت ها ثابت است اماشکل آنهاهمزمان بارشد بهبودی من تغییرمیکند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان