امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ۱ : چگونه خدماتی که انجام می‌دهیم می‌تواند در راستای منافع مشترک ما باشد ؟ از چه
سوال ۱ : چگونه خدماتی که انجام می‌دهیم می‌تواند در راستای منافع مشترک ما باشد ؟ از چه راه‌هایی می توانیم بحث اتحاد در سطح ملی و فرای آن کمک کنیم؟
پاسخ
با حضور مرتب در جلسات خدماتی و وقت کافی برای خدمت مورد نظر آگاهی داشتن و آموزش پذیر بودن در رابطه با خدمت مورد نظر احساس تعلق به گروه مربوطه و گروه‌های دیگر تفاوت قائل نشدن بین اعضای گروه حمایت کردن از گروه های کمیته شهری و ناحیه که به معنی این است ما به تنهایی نمی‌توانیم

قسمت دوم سوال حضور در کمیته‌های فرعی حمایت کردن از گروه‌های نواحی و مناطق دادن ایده و حمایت کردن از ایده دیگر آن حمایت کردن از اعضای قبلی و فعلی و اعضایی که در در آینده خواهند آمد امانتداری وفاداری در خدمات
پاسخ
 سپاس شده توسط بهادر ج ، ناظر11 ، ابی ن ، ناظر10 ، مهدی1 ، A.Nasihat
 حضور در کمیته‌های فرعی حمایت کردن از گروه‌های نواحی و مناطق دادن ایده و حمایت کردن از ایده دیگر آن حمایت کردن از اعضای قبلی و فعلی و اعضایی که در در آینده خواهند آمد امانتداری وفاداری در خدمات
پاسخ
 سپاس شده توسط ابی ن ، ناظر10 ، ناظر11 ، مهدی1 ، A.Nasihat
(۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۲:۱۹ صبح)admin.a نوشته است: سوال ۱ : چگونه خدماتی که انجام می‌دهیم می‌تواند در راستای منافع مشترک ما باشد ؟ از چه راه‌هایی می توانیم بحث اتحاد در سطح ملی و فرای آن کمک کنیم؟
سلام زینال هستم یک معتاد

منافع مشترک شامل حس وحالهای مشترک یک معتاد است که دارای اشتراکات یکسان می باشد همانطور که دوستان برای نجات ما از دام اعتیاد تلاش کرده اند وکمک کرده اند وظیفه ماهم خدمت رسانی به آنها است تا پاک بمانند این چرخه وزنجیره باید طبق محور ادامه پیدا کند ....به امیدنجات همه معتادان
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu ، مهدی1 ، ناظر10 ، A.Nasihat
سلام
خدمت یکه کار درست با انگیزه درست است.زمانی که من وارد جلسات شدم یک عده مکان رو برای پذیرش من اماده کرده بودند و به من هدیه خوش امد دادند.من تشویق شدم و انجا ماندم.حال بعد از گذشت چند سال وظیفه من است که سپاسگذاری خود را به صورت عملی با شرکت در کمیته های فرعی و حمایت از خدمتگذاران گروه می توانم این سپاسگذاری را به عمل در آورم.همانگونه که دیگران برای من عشق بلاشرط رو به تصویر کشیدند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، ناظر10 ، A.Nasihat
درود 
وقتی ک بر روی بهبودی شخصی متمرکز باشم بی شک میتوانم بی منت خدمت کنم و وارد حاشیه نشوم 
من با عضویت در کمیتهای فرعی میتوانم ب اتحاد در انجمن کمک کرده باشم و عضویت در کمیتهای فرعی می‌تواند ب اتحاد ما کمک کند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، A.Nasihat
سوال ۱ : چگونه خدماتی که انجام می‌دهیم می‌تواند در راستای منافع مشترک ما باشد ؟ از چه راه‌هایی می توانیم به حس اتحاد در سطح محلی و فرای آن کمک کنیم؟(سنت۱)
در صورتی میتوانیم بگیم که خدماتمان در راستای منافع مشترک است که در آنها خیر خواهی و نیت خیر باشد ، ازخودگذشتگی در فعالیت های خدماتیمان مشهود باشد ،  حکومتی نباشد،از روی اراده شخصی نباشد، انگیزه و زیربنای خدماتمان کمک به معتاددیگرباشد، خدماتمان درچهارچوب اساس نامه و سنت ها و مفاهیم خدماتی باشد و نشانه های وجدان گروهی در آن مشهود باشد، گمنامی خدماتمان را رعایت کرده باشیم ، کمک کننده به گروه و ساختارباشد، مشورتی باشد ،باعث تبعیض نشود، .....
- شرکت و حضور در فعالیت های خدماتی دوعنصر در بوجود آمدن اتحاد هستند، تماشاچی نباشیم یک گوشه کار رابگیریم و زمانی که خدمت میگیریم نباید فقط خودمان و گروه را درنظربگیریم.
(همیشه یک کار برای انجام دادن هست).
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان