امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. وجدان چیست و من چگونه به وجدان خود شروع میکنم؟ وجدان گروه برای من به چه معنی است و
برای من یا درک من وجدان یعنی ندای درون ، جایی که همیشه از آنجا به من ندایی میرسد که انسان باش ، مثبت باش و درست حرکت کن . مکانی که جایگاه حضور خداوند است و همیشه با ذهن و فکر بیمار من ( ایگو و سوپر ایگو ) در حال جنگ و ستیز است .

این روزها در زندگی با مشورت ، کارکرد 12 قدم و خواندن نشریات NA آگاهی و دانش خودم را نسبت به عملکردم در زندگی خانوادگی ، اجتماع و انجمن بالا می برم و تمام سعیم بر این است هنگام عملکرد با همان وجدان رفتار کنم .

وجدان گروهی برای من یعنی دعوت از خداوند برای تمام تصمیمات چه در زندگی شخصی چه در انجمن ، که با اتقاء دانش برنامه ، مشورت گرفتن و با کمک خواستن از نیروی برتر بصورت دعا و مراقبه در آن شرکت می کنم .
وجدان گروهی یعنی نظر خداوند : که با به شور گذاشتن موضوع و با صحبت کردن و با تفکر ،  با اجماع به آن موضوع رأی دهیم . که نهایتاً به همان رأی اکثریت عمل خواهیم کرد .
 و وجدان من درک و فهم من از موضوع می باشد که میتواند با گوش دادن به نظرات و پیشنهادات جمعی با کمی تفکر در سکوت خود به اجماعی حقیقی و درست برسم .
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 1. وجدان چیست و من چگونه به وجدان خود شروع میکنم؟ وجدان گروه برای من به چه معنی است و - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۱/۱۰/۲۶، ۰۲:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان