امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.وقتی که تصمیمی بر بر وفق مراد من نیست ،چگونه می توانم باور داشته باشم که همه چیز خ
20.وقتی که تصمیمی بر بر وفق مراد من نیست ،چگونه می توانم باور داشته باشم که همه چیز خوب خواهد بود؟رفتار من چگونه نشان دهنده پذیرش من است؟(سنت۲)
من به مسیری که na تا به امروز طی کرده نگاه میکنم و هر چه دقیق تر میبینم بیشتر متوجه میشوم که این اتفاق تنها از عهده نیروی انسانی خارج بوده و دست یک نیروی مافوق در کار است.
این سنت به من یاد میده که من از نقش خدا بازی کردن دست بردارم و زمام امور را به دست صاحب اصلیش بسپارم. این باور،اعتماد و ایمان تا به امروز برای من کار کرده است .
_از تصمیم گرفته شده نصف و نیمه حمایت نکنم ، تمام سعی و تلاشم را در راستای کمک به آن پروژه یا پست خدماتی یاموضوع بکاربگیرم ، شایعه پراکنی بر علیه رأی گرفته شده نکنم ، به بارور شدن آن تصمیم کمک کنم ، اگر تصمیم گرفته شده نهایتا هم شکست خورد و به چالش کشیده شد باز هم منم منم نکنم و نگم که دیدیدکه حق با من بوده چون چه موافق بوده باشم و چه مخالف من هم جزئی از فرایندآن تصمیم بودم .
در راستای آن تصمیم حرکت کنم و نه تنها مانع ایجاد نکنم بلکه به حل مشکلات کمک کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن علینژاد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 20.وقتی که تصمیمی بر بر وفق مراد من نیست ،چگونه می توانم باور داشته باشم که همه چیز خ - توسط آرین،ی - ۱۴۰۲/۶/۲، ۰۷:۱۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان