امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 4- سنت دوازدهم NA را بخوانید. بکارگیری مفهوم شش چگونه به ما کمک می‌کند که هنگام
 سؤال 4- سنت دوازدهم NA را بخوانید. بکارگیری مفهوم شش چگونه به ما کمک می‌کند که هنگام
به ما یاد آور این است که طبق اصول سنت ها و سنت دوازدهم ما شخص را بزرگ نماای ننماایم و یا اینکه او با ما دوست است یا رهجو و یا راهنمای ما می‌باشد بر خلاف اصول به او رأی دهیم مفهوم ششم می‌گوید که در رأی گیری و درخدمات وخدمت به وجدان خودتان نگاه کنیم واز شخصیت‌ها استفاده نکنیم و به آنها نگاه نکنیم مفهوم ششم کمک میکند که در تصمیم گیریها من به وجدان خودم روجوع کنم نه اینکه به وجدان دیگران رجوع کنم مثلأ راهنما رهجو اشخاص پاکی بالا وقدیمی و یا هم گروهی من در رأی گیری به تواناای های افرادنگاه میکنم نه به اسم ودوستی ای که باآنها دارم و اگر کسی باشد که حتی هیچ یک از موارد بالا را نداشته باشد ولی تواناای خدمت را دارد من به آن رأی میدهم مفهوم ششم می‌گوید در رأی دادن دلسوزی هم کار برد ندارد مثلأ بعضی‌ها برای هر پست خدمتی پا می‌شوند بیرون می‌روند رأی نمی آورند باید کسی که یک هدف برای خدمت داشته باشد و ما توجه به تواناای هایی که او دارد رأی میدهیم۰
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 4- سنت دوازدهم NA را بخوانید. بکارگیری مفهوم شش چگونه به ما کمک می‌کند که هنگام - توسط امید ک - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۷:۳۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان