امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 3- آیا گروه شما ارتباط منظم از طرف خدمتگزاران مورد اعتماد، هیئت‌های خدماتی و کمی
3- آیا گروه شما ارتباط منظم از طرف خدمتگزاران مورد اعتماد، هیئت‌های خدماتی و کمی
بله بله بله این ارتباط اول از همه تبادول ارتباط بین گروها را به وجود
می آورد و میتواندبامشارکت ومشورت تجربیات خودراباهم درمیان بگذارند وبرای روشد گروها و انجمن NAمفید است واگر این کار یا ارتباط قطع یا کم رنگ شود بلعکس انجام می‌شود زمانی که این ارتباط ها از بین برود خودمحوری حاکم فرما می‌شودوگروه انجمن ازهم میپاچد ودیگر ساختاری نمی‌ماند واگراین اتحادمستحکم شود قطعآ تآثیرات مثبت و رشد گروها ساختار را در پی دارد‌؛ بله از طریق نماینده بین گروه گزارش‌هاای که در کمیته شهری ماانجام می‌شود را گرفته وبه گروه منعکث می‌کند قسمت دوم یعنی نماینده وعدل بدل در کمیته می‌روند و گزارش‌ها را می‌دهند وتصمیمات را برای گروه می آورند بله من به عنوان نماینده بین گروه سعی میکنم در جلسات فرعی شرکت کنم و خدمت کنم در رأی گیریها و فرآیند تصمیم گیری آن کمیته حضور داشته باشم تا بتوانم تآثیرات این خدمات را به اعضای گروه خود برسانم؛ بله ماوقتی روابط خوب و مؤثر باهیئتهای خدماتی ساختار و کمیته‌های فرعی داشته باشیم می‌توانیم اعضأ را برای خدمت کردن تشویق کنیم؛ یعنی اگر درست اطلارسانی کنیم اعضأ شرکت می‌کنند وقتی شرکت کنند ارتباط قوی می‌شود اگر شرکت نکنند ارتباط کم می‌شود ارتباط کم مابا ساختار باعث می‌شود که اعضای گروها از هم شناخت خوبی نداشته باشند و در موقع رأی گیری نتوانند وجدان خودرابه نمایش بگذارند و یکی از دلایل شکل گیری ساختار خدماتی برقراری ارتباط منظم ومؤثربین گروهاست که باعث می‌شود گروها از هم خبردار باشن و از خدمت کردن در انجمن محروم نشوندواخبار انجمن به گوش اعضأ برسد حمایت ما از ساختار باعث می‌شود که ساختار بیشتر و بهتر دنبال هدف اصلی باشد منابع آن تأمین می‌شود چهارمین تٱمین می‌شود ساختار ماهمیشه خدماتی کار می‌کند ولی کمبود ارتباط باعث دور شدن از هدف اصلی و حکومتی شدن ساختار می‌شود ۰

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 3- آیا گروه شما ارتباط منظم از طرف خدمتگزاران مورد اعتماد، هیئت‌های خدماتی و کمی - توسط امید ک - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۷:۴۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان